Jak najít bezpečné nebankovní půjčky?

magazinzeny.cz

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete půjčit peníze, ale nemáte možnost půjčit si od banky? Zkuste o půjčku požádat nebankovní instituci. Jak jsou na tom nebankovní půjčky s důvěryhodností? To se dozvíte z článku.

Banka vám nepůjčí? Nevadí

Může nastat situace, kdy nám banka z nějakého důvodu nepůjčí. Buď u ní jeden úvěr už splácíte, jste zapsáni v registru dlužníků nebo nemáte dostatečný příjem k poskytnutí potřebné částky. Jaké máte v takovém případě možnosti?

Řešením je takzvaná nebankovní půjčka, kterou budete mít na svém účtu do hodiny. Existují různé varianty těchto půjček, nebankovní, před výplatou, nebo půjčky bez registru. U takových půjček se do registru dlužníků nenahlíží, každá žádost je posuzována individuálně.

Tuto půjčku máte ihned na účtu, nejpozději do 60 minut od schválení žádosti. Jelikož většina těchto poskytovatelů vlastní účty u nejznámějších českých bank, proces je velmi rychlý.

K bance máme důvěru, na účty si necháváme každý měsíc posílat výplatu, poskytuje nám úvěry a máme zde vlastního bankéře, který se nám individuálně věnuje. Jak ale u nebankovní instituce poznat, že je nabídka věrohodná?

Jak poznat podvodné půjčky?

Na internetu se vyskytuje spousta podvodníků, kteří nabízí nebankovní půjčky. Jejich inzeráty najdete v tisku nebo na nejrůznějších letácích. Některé z nich lze odhalit snadno, u některých ale nekalé jednání není na první pohled patrné. Na jaké aspekty si dát při procházení nabídek pozor?

  • V rámci nabídky musíte zaplatit poplatek za zprostředkování půjčky
  • Poskytovatel má nekvalitní nebo žádné webové stránky
  • Na webových stránkách není uvedena adresa společnosti nebo kontaktní údaje
  • Za půjčkou stojí fyzická osoba nikoliv firma (není vždy pravidlem, ale určitě buďte obezřetní)
  • Na internetu lze najít negativní recenze od uživatelů

Ověřené nebankovní půjčky

Jak tedy poznáte, kterým půjčkám věřit? Abyste si mohli od nebankovního institutu půjčit peníze, musíte si být jistí, že se jedná o solidní společnost. Ve srovnání nebankovní půjčky najdete známé společnosti, které jsou prověřeny tisíci spokojených zákazníků. Pro získání takto prověřených půjček nemusíte dokládat příjem a nenahlíží ani do registru dlužníků. Jediným poplatkem je 1 Kč, kterou ověříte pravost vašeho účtu.

Nebankovní půjčka až do 200 000 Kč

Jedním z těch nejznámějších a ověřených poskytovatelů nebankovních půjček je společnost Cetelem, která působí na českém trhu déle než 15 let. Půjčit si můžete od 20 000 Kč na dovolenou až po 200 000 Kč třeba na nové auto. Za řádné splácení navíc obdržíte odměny. Výhodou je také nízký úrok od 7,9 %. Peníze na účet obdržíte do 24 hodin.

Reklamní článek