Jak naplánovat dámskou rozlučku se svobodou

magazinzeny.cz

Loučení se svobodou by mělo být opravdu bouřlivé, jelikož se tak neděje každý den a člověk by měl být opravdu odvázaný na maximum. U mužů se jedná často o jednu velkou alkoholem naplněnou akci. U žen by ale rozlučka mohla být poněkud zajímavější a nápaditější. Podívejme se tedy na to, jakým způsobem by mohla dáma trávit rozlučku se svobodou, respektive jak by měla naplánovat celou akci, aby proběhla bez jakýchkoli komplikací v maximálně í pohodě. Úkonů k naplánování je vcelku hodně. Pokud je podceníme, pak akce nebude nijak skvělá a neoslní.

Zajistěte kvalitní catering

Každá oslava včetně rozlučky se svobodou si zaslouží vynikající jídlo a pití. Catering se jednoduše nemůže podcenit. Určitě je nutné myslet na alkoholické nápoje. Ty by se měly volit především podle toho, jaká společnost na rozlučce bude. Jestliže se bude jednat o dámy, pak bude na řadě pravděpodobně šampaňské anebo víno. S velkou spotřebou piva počítejte pouze tehdy, když bude na vaší rozlučce poměrně početné množství mužů. S tvrdým alkoholem je vhodné také postupovat dle chuti lidí, jež se oslavy zúčastní.

Vyzdobte interiér

Interiér místnosti, kde se bude oslava konat, by měl být opravdu moc hezký. K vyzdobení často stačí pouze květiny. Ty fungují jako hezká a vkusná přírodní výzdoba a nemusí jich být ani nijak extrémně moc. Postačí pouze vázy s květinami a také kousky květin v některých částech místnosti. Pokud chcete bohatší výzdobu, pak jsou k dispozici konfety a různé papírové ozdoby, které mohou také vytvořit atmosféru, jež se bude v určitých chvílích spíše podobat karnevalu.

Zpestření programu

Aby se vaše rozlučka nezvrhla pouze v party plnou nezřízeného pití, měla by mít také určitý harmonogram. Výbornou volbou může být i mnohé zpestření celé akce. U odvážnějších budoucích nevěst může přijít na řadu například striptýz. Ten je ale skutečně pouze pro ženy, jež se nebojí výstředností. Jinak se doporučují spíše společenské hry. I u těch se lze královsky pobavit.