Jak nejlépe svést partnera po několika letech vztahu

magazinzeny.cz

Partnerský vztah a partnerský život není jen procházka růžovou zahradou. Mnohdy je v něm také docela dosti stresu, hádek, rozhodnutí a podobně. Vztahy jsou hodně o kompromisu a musíte se zkrátka smířit s tím, že ve vztahu nebudete mít vždy hlavní slovo a někdy je potřeba přistoupit na kompromis a ustoupit ze svého. Do vztahu také často přichází s přibývajícícmi léty stereotyp. A ten je právě podle odborníků mnohdy pravým zabijákem lásky. Stereotyp se k vám vkrádá pomalu, ale jistě, a pokud si nechcete jím nechat rozbít vztah, je potřeba proti tomu něco podniknout a nenechat to jen tak.

Vztah po několika letech uvadá, už v něm není ta jiskra, vášeň, těšení se, překvapení, oheň a podobně. Mnohdy také uvadá sexuální život a je to opravdu jen o jakési „povinnosti“. Máte plno starostí a práce a to nejen v zaměstnání, ale i doma. Na sex už jednoduše nezbývá čas a ani chuť. Jak vše napravit a přimět partnera k sexu, ale k takovému, který vás bude bavit? Jak partnera svést i po tolika letech?

Svádění není nic těžkého a ani nic složitého, musí se vám jen chtít. Nemusíte to ani nijak složitě plánovat, zkrátka jednejte mnohdy impulzivně. Pokud máte volný víkend, dejte děti k prarodičům a naplánujte si romantický večer, který završíte právě sváděním. Na večer si můžete koupit také pěkné, svůdné a sexy spodní prádlo. Vy přeci víte, co má váš partner nejraději, takže volte přesně to, co se líbí jemu. Červené, černé spodní prádlo, s krajkama, podvazky a podobně. Uvařte partnerovi dobrou večeři a svádění může začít.

Partnerovi můžete poskytnout tak masáž, do které můžete vnést postupně také trochu erotiky. Dopřejte partnerovi potěšení, které se mu líbí. Naladíte jej tak. Při večeři s ním můžete flirtovat, oblečte si na sebe něco svůdného. Partner vás tak může celou večeři okukovat. Poté už je to jednoduché, improvizujte, víte sami nejlépe, co na partnera funguje.

Pokud chcete, aby to nebylo jen o jednom večeru, myslete na sebe a partnera pravidelně. Dopřávejte si společné chvíle, věnujte se sami sobě. Jedině tak si udržíte vztah a jedině tak nebude ve vašem vztahu nuda a stereotyp a to jak v tom partnerském životě, tak v tom sexuálním životě.