Jak podpořit vztah a užít si společné dny volna

magazinzeny.cz

Každý partnerský vztah potřebuje krásné zážitky, které dokážou, čas od času, nahradit každodenní stereotyp. Je úplně jedno, jestli jste spolu 1 rok nebo 10 let, v každém případě určitě oceníte pár zajímavých tipů na to pravé „koření“.

Společný víkend s romantikou

Romantické chvíle můžete oprášit díky této nabídce na wellness víkend pro dva, která svým konceptem umožňuje znovu rozhořet opravdový plamínek vášně a lásky. Důležité ovšem je, abyste si dokázali vybrat správné místo, které navodí tu pravou romantickou atmosféru. Například v lázeňském městečku Třeboň se můžete ubytovat v květinovém pokoji a stravovat se v květinové restauraci. Další možností je zahájit víkend večeří s několika chody při svíčkách, kterou můžete zakončit na hotelovém pokoji, kde bude připraveno pravé šampaňské a kytice květin. Dobrou náladu podpoří i welcome drink, neboť sklenka dobrého vína dokáže rozehřát srdce a rozproudit krev u každé ženy i muže. Samozřejmě nemusíte jet pouze do Třeboně, podobné možnosti jsou po celé České republice.

Regenerace ve dvou

Pokud si příliš nepotrpíte na romantické chvíle, pak by vás mohly zaujmout relaxační pobyty, které se soustředí na celkovou péči o lidské tělo a tím pádem i duši. Široká nabídka vícedenních wellness aktivit zahrnuje různé druhy masáží, zábalů, pivních nebo i jiných koupelí. V poslední době jsou také in pobyty, které svým zákazníkům nabízejí vstupenky a slevy do plaveckých bazénů a aquaparků. Velmi oblíbené jsou i jízdy na koni, možnost vypůjčit si jízdní kolo nebo dokonce lyží během zimního období.

Jak si dobře vybrat

Jestliže jste se již rozhodli, že s partnerem někam vyrazíte, tak se vám budou hodit stránky, které se zaměřují přímo na wellness pobyty. Internetový portál PobytyvCesku.cz shromažďuje nejzajímavější nabídky, které si můžete jednoduše vyhledat a objednat. Důležitá je informace, že platba za ubytování je realizována až následně přímo u ubytovatele, tedy nehrozí, že byste za vaše peníze nedostali vysněné ubytování.

Na úplný závěr máme dobrou zprávu pro ty z vás, kteří jste single, protože si můžete vybrat a objednat pobyty určené pro stejné pohlaví, ať již se jedná o přítelkyně, kolegy nebo příbuzné.

Placený reklamní článek