Jak různé druhy podprsenek změní vaše prsa

magazinzeny.cz

Každá žena na sobě nachází nedostatky. Je tomu tak, nikdo není ideální. Někdo má velký zadek, silné ruce, velký nos, odstáté uši, malé rty a podobně. Tyto nedostatky se však dají skvěle zakrýt, pokud víte, jak je maskovat. Mnoho žen se také trápí tím, že mají nějaké nedostatky, co se týče jejich ňader. Jedno je větší než druhé, směřují od sebe, jsou moc malé, moc velké a podobně. Naštěstí zde se to dá zachránit velmi jednoduše a to tím, že si vyberete vhodný střih podprsenky, která nedostatky potlačí a zvýrazní vám ňadra. Ovšem pozor, podle statistik vyplývá, že sedmdesát až osmdesát procent žen i kupuje špatný typ podprsenek a nosí špatné podprsenky. Spadáte do tohoto typu? Nebo si umíte vybrat dobře podprsenku? Jak vůbec různé střihy mohou změnit vaše prsa?

Vyztužená podprsenka

Pokud máte problémy s tvarem vašich prsou, obvykle nenoste nevyztužené podprsenky. Ty totiž vaše nedostatky ukáží a zvýrazní je. A která žena by takovou podprsenku chtěla? Pokud si vyberete vyztuženou podprsenku, ta vám prsa krásně zakulatí, udělá vám krásný tvar prsou, přiblíží je k sobě, vytvoří svůdný žlábek. Pokud se rozhodnete pro vyztuženou podprsenku, je dobré volit kvalitnější spodní prádlo, které má tyto výztuže jemnější. Nekvalitní výztuže mohou způsobit to, že to nebude příjemné na nošení a nemusíte se v tom cítit dobře.

Balkonetka vyztužená

Balkonetka je obvykle podprsenka, která je vyšší, než ostatní. Tím pádem také vaše prsa udrží v téměř každé situaci. Může se zdát, že oproti jiným střihům je tato podprsenka rovná, to je samozřejmě pravda a od toho se také odvodil její název balkonetka. Tím, že balkonetka je úzší a vyšší drží vaše ňadra u sebe a nahoře. Tím pádem nemají šanci vyklouznout ven. Uprostřed navíc tvoří kráný žlábek, který se mužům velmi líbí.

Tradiční trojstřih

Tuto podprsenku zná opravdu snad každá žena. Má obvykle boční pás vně košíčku. To by mělo prsa opticky sbližovat. Poté má také vodorovný šev, který směřuje od středu směrem ven. Tento střih je vhodný především pro větší prsa. Má totiž tu výhodu, že je udrží přesně tam, kde mají být. Pozor, ne vždycky ale lichotí tvaru prsou, důležité je vyzkoušet. Je zde tendence, že tato podprsenka vám tvar prsou bude tvarovat do špičky.