Jak se obléct na svatbu – rady pro ženy

magazinzeny.cz

Svatební veselí je konvenční záležitostí a oblečení hraje velmi důležitou úlohu. Středem pozornosti na svatbě jsou logicky nevěsta a ženich, nicméně důležité je i oblečení ostatních svatebčanů, a to zejména žen. Na ženy se jako na něžnější pohlaví strhuje většina pozornosti, což je vcelku pochopitelné.

Ženská svůdnost a krása by měly vyniknout všude a svatba díky právě konvencím společenského charakteru toto umožňuje možná nejvíce. Ženy mají určitě z hlediska oblečení mnohem větší variabilní prostor, než je tomu v případě mužského pohlaví.

Nevěsta musí oslnit

Středem veškerého dění na svatbě je nevěsta. Ta musí vypadat jako pohádková princezna a všichni svatebčané by právě k její osobě měli vzhlížet. Rozhodně ale není pro nevěstu nijak složité vybrat si přesně takové oblečení, které jí bude maximálně sedět. Největší klasikou jsou hlavně bílé šaty. Již od nepaměti je zaryto v hlavách mnohých z nás, že nevěsta musí být ve sněhobílých šatech. Dnes je tomu ale tak, že nevěsty volí mnohdy spíše krémové šaty anebo vkusné šaty i s barevnými odstíny. Rozhodně tak může nevěsta vypadat také perfektně.

Na svatbu se nosí šaty

Většina žen chápe svatbu jako prostor pro předvedení svých tělesných proporcí. K tomu se logicky nejvíce hodí nějaké moc hezké šaty. Není problém je koupit v různém provedení, a to jak delší, tak i kratší. Poměrně šikovné jsou například šaty rudé barvy, jež jsou neskutečně smyslné a mohou přinést nevšední vzhled dané ženy, jímž v každém případě zaujme.

Ani kalhoty a sako neurazí

Když se žena zrovna z hlediska své postavy necítí na šaty, pak si může klidně obléct i kostýmek, jehož součástí budou kalhoty. Právě kalhoty dokážou efektivně skrýt případné nesrovnalosti postavy, které může ta či ona žena mít. Kalhoty se sakem lze kombinovat hodně vkusně. Jestliže chcete jako žena spíše upozornit na svůj dekolt, pak lze ke kalhotám zvolit klidně i nějaký hezký top zvýrazňující právě tyto přednosti.