Jak se oblékají celebrity?

magazinzeny.cz

Herecké hvězdy často fušují do řemesla modelům a modelkám. Mnoho obchodních značek si je vybírá jako své tváře. Jedná se zkrátka o vše, o oblečení, o šperky, o parfémy a podobně. Herci jsou tvářemi různých módních značek. Na červeném koberci obvykle bývají velmi profesionální a oblečení mají prvotřídní. Ono upřímně není lehké obléknout se na nějakou módní událost, když všichni paparazi a módní kritici se na vás snaží najít něco, co je špatné. Celkově vás hodnotí, kritizují a podobně. To není asi úplně příjemné. Jak se herecké hvězdy oblékají na červeném koberci? Jak se oblékají v civilu? Konkrétně se zaměříme na Gwyneth Paltrow, Milu Kunis a na Ashtona Kutchera.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth je známá módní ikona. V hereckém světě se pohybuje už dlouhou dobu a její herecké role se zapsaly do paměti diváků. Gwyneth byla označena jako jedna z nejvlivnějších a nejkrásnějších celebrit. I když Gwyneth má více jak čtyřicet let, stále okouzluje své okolí a všechny své fanoušky. Gwyneth se přiznala, že v civilu se skoro vůbec nemaluje. Ráda si doma oblékne tepláky, obyčejné tričko, vlasy si stáhne do culíku. Cítí se tak velmi pohodlně. Na červený koberec se vždy umí krásně obléci, dlouhé šaty, dokonalé líčení, dokonalý účes a boty na podpatku vždy podtrhnou její krásu. Stala se rovněž tváří značky Lindex, sama řekla, že oblečení Lindex je krásné a ve volném čase u Lindexu ráda nakupuje.

Mila Kunis

Mila Kunis je herečka, původem z Ukrajiny. Její exotický vzhled je velmi krásný a Mila je sama módní ikonou. Navíc je časopisy označována jako jedna z nejvíce sexy žen. To samozřejmě nedávno vyvrátili paparazi, když Milu s jejím přítelem nachytali u rychlého občerstvení. Nenalíčená, v teplácích a vytahané mikině, tak Mila vypadala. Sama Mila přiznala, že doma ráda chodí v teplácích a mikinách. Nemá potřebu se líčit. Na společenských akcích vždy zazáří, její dokonalá postava snese téměř cokoliv, takže Mila si ráda pohrává s mužskou fantazií. Ráda v módě experimentuje, ale sexy modely na ní navíc nepůsobí nijak vulgárně.

Ashton Kutcher

Herec, kterého nejvíce lidí zná z manželství s Demi Moore. Ashton jako herec je v Americe velmi známý a žádaný. Navíc je podle některých velký fešák a sexy muž. Je pravdou, že Ashton se o módu velmi zajímá, i když občas v civilu je vídán v teplících, obvykle je na společenských akcích sladěn do nejposlednějšího detailu, není divu, dlouho pracoval jako model a tak je jasné, že mu neustále nabízejí různé módní značky, aby se stal jejich tváří.