Jak se oblékají herečky se seriálu Glee

magazinzeny.cz

Seriál Glee si získal mnoho mladých diváků a především v Americe je to jedním z top seriálů. Seriál ukazuje partu outsiderů, kteří rádi zpívají. Všichni je zavrhují a dávají jim oblíbené šplouchy. Každý z Glee (školní sbor) má nějaký problém, těhotenství, exuální orientace, šikana kvůli jiné sexuální orientaci, vysoké ambice, problémové chování, přísné rodiče a podobně. Přesto se sbor vždycky semkne a navzájem si pomůže. Seriál vyšvihnul na výsluní mnoho hereckých hvězd. Zaměříme se na to, co v civilu i na červeném koberci nosí, Lea Michele, Diana Agron a Naya Rivera.

Lea Michele (Rachel Berry)

Lea Michele, hraje ambiciózní Rachel, která je veganka, miluje Barbru a Brodway. V civilu je Lea vegetariánka, miluje Barbru. Co se týče jejího osobního stylu, Lea jej má velmi vytříbený. V civilu a z fotek paparazi ji vždy vidíte velmi usměvavou, milou a šik oblečenou.

Lea v civilu hodně nosí rifle, na ty si potrpí. Navíc má hodně ráda doplňky, jako šály, klobouky, brýle (ať už sluneční či jiné) a podobně. Lea je na červeném koberci vždycky velmi úchvatná. Dokonale sladěná od hlavy až k patě. Ráda nosí boty na podpatku, ovšem nepohrdne ani balerínkami či jinými botami, bez podpatku. Lea má ideální postavu na šaty, má ráda odvážnější modely, ve kterých vyniká její krásná postava. Z Lei se stává pomaličku módní ikona, inspiruje mnoho mladých lidí.

Diana Agron (Quinn Fabray)

Diana, hraje Quinn, kapitánku roztleskávaček, která má vše, popularitu, chodí s rozehrávačem, ostatním umí pěkně zatopit. Ze začátku počestná křesťanka nečekaně otěhotní s Puckem. Diana je velmi krásná a na poli módy se také dobře pohybuje, začínala jako modelka, což také určitě jejímu stylu pomohlo. Diana zbožňuje šaty, proto ji často můžeme vidět na fotkách, kde má na sobě šaty. Skvěle jí padnou, její postava je na šaty jako dělaná. Na červeném koberci je vždycky skvěle sladěná a potrpí si na krásné a povětšinou dlouhé šaty. V civilu Diana obléká šaty, které doplňuje balerínkami. Dianě to sluší, i když není namalovaná. Ráda si oblékne podpatky, ovšem v soukromí je obvykle vídána bez podpatků.

Naya Rivera (Santana Lopez)

Naya hraje Santanu, roztleskávačku, která si není úplně jistá svou orientací, je na všechny zlá a hnusná, ale tím zakrývá jen svůj strach a své pocity. Naya je velmi krásná žena, která má skvělou postavu. V módě se Naya velmi skvěle otáčí, ráda provokuje, což s její bezchybnou postavou je pěkné na pohled. Naya ráda nosí podpatky, obléká se velmi žensky a působí velmi sexy. Navíc její krásné vlasy, celkový styl jen podtrhnou. Ráda si na sebe vezme krátké kraťasy, obleče se do krátkého topu. Na červeném koberci působí velmi důstojně, krásně. Občas si dovolí nějaký ten výstřelek a vezme si na sebe něco odvážnějšího. Ovšem Naya ví, kde je hranice a tak na ní tyto modely působí dobře, ale ne vulgárně.