Jak se obléknout na první rande

magazinzeny.cz

První rande je vždycky stresové a vždycky náročné. Setkáte se s někým novým, je to někdo, kdo se vám líbí, ale skoro vůbec ho neznáte. Nevíte, jak to celé dopadne, chcete, aby to dopadlo dobře, aby bylo příjemně vám oběma, aby schůzka měla úspěch a aby po prvním rande následovalo druhé, třetí, čtvrté a podobně. Na první rande musíte udělat spoustu věcí. Vybrat správné místo, kde se dá povídat, kde to nesmrdí cigretami, zvolit správný den, vybrat si alespoň nějaká ta témata, o kterých se budete bavit a podobně. Posledním, ale asi nejdůležitějším bodem je to, co si obléknout na sebe, jak se namalovat a jak si upravit vlasy.

Žena se má určitě obléci pohodlně a tak, aby se v tom oblečení, co na sobě bude mít, cítila pohodlně. Nejhorší totiž je, když si na sebe obléknete něco, co je velmi dobré a krásné, ale vy se v tom necítíte vůbec dobře. Někde vás to škrtí, bolí, jste v tom sešněrovaná, utlačená. Tím pádem celé první rande jste nesvá, budete se ošívat, budete nervózní, neustále na to budete myslet a podobně. Tudíž je logické, že asi pravděpodobně dobrý dojem neuděláte. I když budete vypadat dobře. Základem tedy je obléci se tak, abyste se vy cítila pohodlně.

Určitě je dobré, když se žena oblékne pěkně a vypadá elegantně. Samozřejmě nemusíte na sobě mít večerní róbu, kostýmek a podobně. Nemusíte to moc s oblékáním přehánět, zkrátka myslete na to, že méně je někdy více a zde to platí dvojnásobně. Pokud si nejste úplně jistá, zkuste se o oblečení s někým poradit. Máte nějaký oblíbený kousek oblečení? Vezměte si ho. Pokud je, něco v čem se cítíte dobře a je to váš oblíbený kousek, vezměte si ho na sebe. Trošku se uklidníte a budete se cítit jistější a spokojenější.

Pozor na velké výstřihy a podobně, to se na první rande moc nehodí, nebude to působit tak, že chcete dlouhodobý vztah, spíše vypadáte v tu chvíli jako někdo, kdo se chce nezávazně bavit a užívat si. Pokud ráda nosíte šaty a sukně, klidně si na sebe šaty oblečte, ale takové šaty, které běžně nosíte do práce, do školy či někam ven. Boty zvolte na podpatku, ale pokud se v nich necítíte, zvolte si je jiné.

Pokud máte ve zvyku várazně se líčit klidně, ale pozor ať nevypadáte jako umělá panenka Barbie. Vysoká vrstva make-upu není dobrá a muži tohle obvykle nemají rádi a nelíbí se jim to. Bojí se na takovou ženu sáhnout, aby ji náhodou nesmazali make-up. Vlasy upravte lehce a spíše tak, jak jste běžně zvyklá si je upravovat. Chcete sice zapůsobit, ale zůstaňte sama sebou, nedělejte ze sebe někoho lepšího, nevyplatí se to, vždy pravda vyjde najevo.