Jak si prodloužit léto?

magazinzeny.cz

Konec prázdnin je tu a v tuzemských končinách je zima dlouhá. Přinášíme vám několik tipů na to, jak si můžete prodlouži léto a nasávat tolik potřebné slunečí paprsky plné vitamínu D.

Řecko je velmi oblíbená destinace a v posledních letech se turistika rozrostla i do těch nejmenších ostrovů, takže je stále co objevovat. Zájezdy jsou navíc v září a hlavně říjnu cenově příznivější, takže neváhejte!

Turecko se podle statistik vyšvihlo a jedno z nejoblíbenějších míst, kam čeští turisté vyráží za mořem a Sluncem. Také zde můžetena podzim strávit skvělou dovolenou za cenově dobrých podmínek.

Egypt je podzimní klasika a kdo má rád skutečné teplo, dá přednost zřejmě této zemi. Na podzim je zde mnohem tepleji než v již zmíněném Řecku nebo Turecku.

Tunis je na tom podobně jako Egypt a dokonce se dají sehnat cenově lepší zájezdy než do Egypta. Ovšem je potřeba počítat s tím, že ani v Egyptě, ani v Tunsiko slibované all inclusive zájezdy nejsou těmi skutečnými all inclusive zájezdy a rozsahl jídla a hlavně nápojů je omezený.

Léto si můžete prodloužit i pobytem v Chorvatsku, ale zde to jiíž chce navštívit jižnější části této země, což znamená zdlouhavou cestu autem. Ale kdo má chuť, tak okolí Dubrovníku a jižnější místa k návštěvě přímo vybízejí!