Jak si vybrat kadeřníka

magazinzeny.cz

Krásný účes je nedílnou součástí image každé ženy i muže, a proto je důležité mít šikovného kadeřníka, kterému se nebojíte úpravu vlasů svěřit. Ačkoliv by se mohlo zdát, že výběr kadeřnictví není žádný problém, neboť různé vlasové salóny najdeme téměř na každém rohu, tak praxe ukazuje, že to není snadné. Proto vám poradíme, jak na to.

Poptejte se u známých

Zeptat se u vašich blízkých je logická první volba, která určitě napadne každého zájemce o výběr kadeřníka. Přesto je potřeba si uvědomit, že „jedna vlaštovka jaro nedělá“, nebo-li jedno či dvě pozitivní doporučení ještě neznamenají, že máte vyhráno. Atributů, které můžou ovlivňovat spokojenost s konkrétním kadeřnictvím je mnoho, a lidé mají v tomto směru různé představy.

Co hraje u výběru kadeřníka hlavni roli

  • Dopravní dostupnost a parkovací možnosti – v dnešní době, kdy nikdo nemá dost času, je důležité, aby bylo kadeřnictví co nejblíže vašemu bydlišti nebo trasám, kde se občas pohybujete. Málokdo je ochoten strávit na cestě hodně času. Navíc platí, že pokud jezdíte autem, potřebujete někde zaparkovat.
  • Otvírací doba – některé kadeřnictví mají otevřeno pár dní v týdnu, nebo pouze odpoledne ve všední dny. Ukazuje se, že zákaznice preferují takové salóny, které mají otevřeno od rána do večera.
  • Příjemné prostředí – hezký a voňavý interiér provozovny je důležitý, neboť při kvalitní péči o vlasy strávíte v kadeřnictví nemálo času, a tak byste se tam měli cítit dobře.
  • Šikovný kadeřník – jednoznačně nejdůležitější faktor při úpravě vlasových účesů. Kadeřníka si můžete proklepnout ještě předtím, než se k němu objednáte. Stačí se podívat na specializované internetové portály, které prezentují profily jednotlivých kadeřnictví. Zde najdete vše důležité, přičemž byste měli sledovat hlavně hodnocení kadeřníků, ale také zda se kadeřník účastní různých soutěží a vzdělává se. Nezapomeňte, že kadeřník by se měl zajímat i o vaše představy a styl, jakým se líčíte a oblékáte, aby účes prostě seděl k vaší image.

Jak můžete dopadnout při špatném výběru kadeřníka

Pokud šlápnete vedle a vyberete si špatného kadeřníka, může se stát, že zaplatíte nemalé peníze za sestřih, který se vám nebude líbit. To samé platí i u barvy vlasů. Ještě větším rizikem se může stát poškození vlasů kvůli nešikovnosti nebo neznalosti správných postupů. Nic takového si určitě nepřejete, proto dobře vybírejte a prověřujte nejen za pomoci internetu, ale i vlastní intuice.

Placený reklamní článek