Jak správně připnout vlasy – pramínky a ofiny

magazinzeny.cz

Již jsme se seznámili s clip in vlasy a péčí o ně. A nyní si ukážeme, že tím naše možnosti opravdu nekončí! Podíváme se na zoubek pramenům do vlasů a ofinám clip in. A na úplný závěr se naučíme clip in vlasy připevňovat.

Prameny do vlasů
Clip in sady je možné rozšířit o prameny do vlasů. Právě jimi můžete obohatit váš účes a udělat se zajímavou! Můžete si zvolit různou šířku – pět, deset, patnáct a dvacet centimetrů. Také odstínů je široké množství, takže si vyberou ženy v jakémkoliv věku a s jakoukoliv barvou vlasů. Jejich velkou výhodou je snadná manipulace, kterou pomocí clipů zvládnete sami bez pomoci druhé osoby! Pramínky do vlasů působí na muže jako magnet a zvýšíte tak svoji atraktivitu.

Clip in ofina
Další skvělou možností, jak oslnit okolí, je clip in ofina. Tento příčesek vám umožní reagovat na módu, ale může zajímavým způsobem zvýraznit váš obličej. Clip in ofiny jsou technicky dokonalé, takže nemusíte mít strach, že by někdo poznal, že se nejedná o vaše vlasy! Vlastně jedinou vaší starostí bude vybrat odstín a kvalitní obchod, kde prodávají příčesky z Indických vlasů, abyste měly dokonalou kvalitu. Na té skutečně záleží, protože dobrý materiál ovlivňuje vzhled, dlouhodobou životnost a komfort.

Jestliže již máte vlastní clip in vlasy, prameny do vlasů, nebo clip in ofinu, tak se zbývá ještě naučit jak si připnout vlasy. I když nejlepším řešením je využití video návodu na připnutí clip in vlasů, tak neuškodí se seznámit aspoň se základy této techniky. Základním předpokladem je mít kvalitně umyté a udržované vlasy, do kterých se pak příčesky připevňují „jedna báseň“. Nejprve si připravíte pěšinku na týlní část hlavy a vršek vlasů sepnete na vrcholu hlavy. Připevníte 15cm pás clip in vlasů – nejprve prostřední sponku a pak dvě další. Stejně postupujete o jeden až dva cm výše. A poté pokračujete o další 2-3cm výše. Nyní následuje 20cm pás na obou stranách hlavy, přičemž vždy začínáte u ucha a nakonec připevníte konec pásu nad první pás. Dále si uděláte pěšinku na vrchní části hlavy a připevníte 10cm pás, jakož i na druhé straně. Ve finále si na každou stranu připnete 5cm pramínek. A je to!

I když se to může zdát složité, tak to zvládne každá žena a výsledek určitě stojí za to! A pokud byste chtěly poradit, kde nakupovat kvalitní clip in vlasy, tak můžete navštívit obchod StylProTebe.cz.