Jak vám to klape v posteli?

magazinzeny.cz

Jak vám to klape v posteli? Divíte se, co je to za otázku? Žádný strach, nebavíme se o sexu, ale o spánku! Článek volně navazuje na článek Jak si kdo ustele a tentokrát bude řeč o spaní partnerském!

Objímáte svého partnera ve spánku nebo spíte každý na své straně postele? To, jakým způsobem spolu sdílíte svůj prostor, tedy postel, vypovídá o vašem vztahu. Schválně, jak na tom jste!

 V objetí

Spánek v objetí s partnerem je známkou nejen lásky, ale také určité závislosti. Potřebujete jeden druhého a nedokážete bez sebe být. Potřeba lásky a náklonnosti je zde velká. Nejste dva, ale jeden.

 Na opačné straně postele

Spíte-li každý na své straně postele, neznamená to, že by ve vašem vztahu nebylo něco v pořádku! Naopak! Znamená to, že potřebujete ve vztahu volnost a nezávislost. Každý si vážíte svého soukromí a své svobody, necháváte si prostor, nesvazujete se a někdy si od sebe prostě jen potřebujete odpočinout. Někdy může být potřeba být co nejdál od toho druhého známkou nespokojenosti ve vztahu nebo po předchozí hádce.

 Tváří v tvář

Poloha tváří v tvář vyjadřuje lásku, náklonnost a upřímnost ve vztahu.

 Lžička

Polohou lžičky se rozumí, když jeden z partnerů zezadu objímá toho druhého. Oba partneři leží na boku a zapadají do sebe jako dvě lžičky. Záleží ovšem na to, zda ten zezadu objímající je muž anebo žena. Objímající partner vykazuje ochranitelské sklony a také jistou dominanci. Tulí se k muži spícímu na boku a otočenému zády žena, může to být také znakem toho, že se cítí odstrčená a touží po náklonnosti.

 Zády k sobě

Partneři spící zády k sobě bývají často rozhádaní a tak nějak nenaladění na společnou frekvenci. Rovněž může tato poloha vypovídat o potřebě nezávislosti.

 Na partnerově hrudi

Spánkem na partnerově hrudi mu vyjadřujeme bezmeznou oddanost a potřebu cítit se v bezpečí.