Jak vypadat dobře v plavkách i ve spodním prádle

magazinzeny.cz

Jaro klepe na dveře a léto se blíží mílovými kroky. Proto je nejvyšší čas se zamyslet nad tím, co budete nosit v teplých dnech a na pláži.

Nejprve se podíváme na možnosti, které nabízí spodní prádlo. Ačkoliv se kalhotky vyrábí přibližně v pěti hlavních tvarech, tak pokud chcete vypadat skvěle, můžete na některé z nich rovnou zapomenout. Klasické bombarďáky jsou sice pohodlné, ale pokud nechcete být k smíchu jako Bridget Jonesová ve stejnojmenném filmu, tak na ně rovnou zapomeňte. O něco lepší jsou klasické High-cut-briefs, které vám hezky vytvarují zadeček. Ale pro vášnivou noc byste si je asi také nevybraly. Zajímavější je již tvar bikini, které opticky prodlužují nohy díky jejich vykrojení. Kalhotky s nohavičkou jsou v současnosti moderní a nosí je většinou mladé a štíhlé ženy. Smyslnost jednoznačně podporují tanga, které mají mnoho příznivkyň, ale i odpůrkyň. Do oblasti spodního prádla patří i podrpsenky. Ty také můžete využít k vylepšení tvarů a zvýšení přitažlivosti. Je samozřejmě rozdíl, zda chcete podpořit velikost prsou, nebo například zdůraznit dekolt.

Pro plážové dovádění a vodní hrátky jsou důležité plavky. Při jejich výběru je nejdůležitější výběr podle vaší postavy. Problém tak můžou řešit nejen plnoštíhlé ženy, ale i hubené. Naštěstí ve všech případech se dají určité nedostatky vylepšit. Jen je důležité si právně vybrat. Dobrým výběrem si můžete zpevnit zadeček, nebo zahalit bříško. Pokud se stydíte za jizvu po operaci, tak vám můžou sebevědomí vylepšit jednodílné plavky, které lépe zakryjí část vašeho těla. Velmi oblíbené jsou i bikiny. Ovšem ani ty nejsou vhodné pro každou ženu. Myslete na to, že „čeho je moc, toho je příliš“!

Zapomenout nesmíte ani na barevný odstín plavek. Například pokud máte světlou, nebo dokonce alabastrově bílou pleť, vyhýbejte se studeným barvám, které odstín kůže ještě více zdůrazní a můžete vypadat nezdravě. Obecně platí, že byste se neměly nechat zmást reklamou a spodní prádlo i plavky vybírejte podle intuice a s rozumem!