Jak vyzrát na povánoční kila?

magazinzeny.cz

Vánoční svátky jsou obdobím, kdy na linii nehledíme. Dopřáváme si cukroví, chlebíčky, vaječný likér a spoustu dalších dobrot. Poté si v rámci novoročního předsevzetí naordinujeme diety, cvičení a týdny odříkání. Jak na nabraná kila vyzrát?

Maskujeme!

Kila navíc často ukrýváme pod vrstvami oblečení a děkujeme za ty mrazy, díky kterým se můžeme maskovat pod tlustými svetry. Co když ale potřebujete vypadat skvěle i v zimě?

Plesové šaty, obepnutá trička a další společenské oblečení vám neodpustí ani špíček navíc. Ale to neznamená, že si obepnuté oblečení nemůžete dovolit! Jak na kila navíc vyzrát snadno a rychle? Poradíme vám!

Štíhlá linie ve vteřině

Potřebujete vypadat štíhleji okamžitě? Každý kousek cukroví, kterému jste o Vánocích neodolala, pomůže zakrýt i vhodně zvolené spodní prádlo.

Stahovací prádlo dokáže divy. Stačí jen sáhnout po tom pravém!

– Když potřebujete zeštíhlit pas a zpevnit bříško, sáhněte po stahovacích kalhotkách. Zpevní a zeštíhlí okolí pasu i boků a vy se v okamžiku cítíte skvěle. Luxusnější variantou je stahovací body – dokonale drží, nikam se nehrne a navíc vám v něm bude teplo!

Tip: Obrovský výběr nejen stahovacího prádla pořídíte za super ceny na Astratex.cz!

– Pokud se chystáte na večírek či ples a pod obepnutými šaty potřebujete mít dokonale tvarované linie, stahovací šaty jsou pro vás jasnou volbou. Skryjí a vyhladí každý záhyb na vašem těle a vy si můžete užít pocit nově nabytého sebevědomí!
– Pokud hledáte řešení na každý den a kromě bříška vás trápí i silnější stehna, poohlédněte se po stahovacích kalhotkách s delší nohavičkou. Hodí se pod kalhoty, sukni i šaty a postavu zpevní od prsou až po kolena!

Obdivné a závistné pohledy si můžete užít ještě dřív, než se dostaví první výsledky diet a poctivého cvičení!

Placený reklamní článek