Jak vzkřísit uvadající milostný život

magazinzeny.cz

Milostný život je pro vztah důležitý, tělesná blízkost, intimita, sexuální prožitek a podobně. Když se seznámíte, obvykle milostný život klape, je silný, neustále se překvapujete, objevujete, zjišťujete, co se partnerovi líbí, co ho vzrušuje a co ho dovede k uspokojení.

Partner rovněž sleduje, co se líbí vám, co vás vzrušuje a co vás dovede až k slastnému orgasmu. Je to krásné a užíváte si to plnými doušky. Postupem času však víte, co se druhému líbí, nemusíte nic zdlouhavě zkoumat, víte, co partnera spolehlivě uspokojí a také se už nepřekvapujete, na milostný život máte stále méně a méně času. Časem potom váš milostný život postupně uvadá, až se ocitne na nule. Jak vzkřísit milostný život? To vám poradíme v následujícím článku.

Hlavně je potřeba se snažit

Stereotyp, stres, nervozita, děti, nedostatek času, únava, zaneprázdněnost, povinnosti, práce, péče o domácnost a podobně. To vše spolehlivě ničí a pomalu degeneruje váš milostný život. Nemáte čas, přijdete z práce, učíte se s dětmi, pak uvaříte, zaženete je do postele, uklidíte a padnete do postele unaveni, zmoženi a nemáte na nic energii, jen chcete spát co nejdéle. Znáte to? To jsou běžné situace, které milostný život spolehlivě zapudí. Musíte se tomu postavit a začít něco podnikat, jinak to bude horší a horší.

Udělejte si čas, jen vy dva

I když máte děti, neznamená to, že najednou přestanete žít a budete se jen a pouze soustředit na děti a vše ostatní, tedy i milostný život, jde stranou. Musíte si na sebe s partnerem najít čas a chvíli, která bude patřit jen a jen vám. Babičky, dědečkové a tetičky jsou v tomhle velmi dobrým společníkem, děti vám pohlídají a vy si tak s partnerem můžete udělat romantický večer či jet na romantický víkend, kde budete mít na sebe dostatek času.

Zkoušet nové věci, sbírat nové zážitky

Milostný život podpořte také snahou o něco nového, vyzkoušejte nové milostné polohy, kupte si erotické spodní prádlo, partnerovi předveďte striptýz, použijte nějaké erotické hračky, které si společně zakoupíte. Hlavní je neustále na milostném životě pracovat, nenechat ho upadnout. Najít si na sebe čas a zkoušet nové věci, které se, ale budou líbit vám oběma a budete je rádi dělat. Pak zjistíte, že milostný život je zase moc fajn a ten váš rozhodně neskomírá.