Jak zabezpečit miminko a získat aspoň trochu volného času?

magazinzeny.cz

Těhotenství, porod a péče o miminko jsou nejkrásnější období v životě každé ženy. Tato radost ovšem není zadarmo a starost o děťátko je vykoupena stoprocentním nasazením maminky. Málokdo si ovšem umí předem představit, že nebude mít ani vteřinu volného času. To se může odrazit nejenom na pohodě ženy, ale i na partnerském vztahu.

A teď tedy přichází to nejdůležitější. Moderní doba přináší potřeby pro maminky, které nabízejí řešení. A ty pokrývají hned několik oblastí souvisejících s péčí o malé dítě, včetně jeho zdraví a požadavků na kvalitní výživu! Pojďme si některé z nich představit.

Digitální chůva
Tento produkt patří mezi nejoblíbenější, protože nabízí řešení jak vaší psychické pohodě, tak obsahu peněženky. Jedná se vlastně o přenosnou „vysílačku“ která umožňuje přenos zvuků miminka do jiné místnosti. Díky tomu nemusíte být neustále přítomni u dětské postýlky, ale můžete se věnovat i jiným věcem. A současně nemáte starost, zda vašeho malého miláčka budete rušit, nebo ho probudíte! Omezeni nejste ani na oblast domu, protože dosah těchto chůviček může být až 330m! Proto můžete s klidným svědomít relaxovat, nebo pracovat na zahradě a přesto uslyšíte, pokud bude děťátko cokoliv potřebovat. Důležité také je, aby měl přístroj světelnou signalizaci zvuku a napájení jak ze sítě, tak na baterie. Tím se výrazně zvyšuje jistota, že nic nepřehlédnete a nepřeslechnete. To vše splňují například chůvičky Avent. Vlastně málem bychom zapomněli. Jak tedy ušetříte obsah vaší peněženky? Zkuste si srovnat cenu pořízení elektronické chůvičky, která se pohybuje kolem dvou tisíc korun a hodinové sazby „živé chůvy“. A výsledek je naprosto jasný!

Odsávačka mateřského mléka
Dalším významným pomocníkem je odsávačka mléka. Díky tomuto výrobku můžete odsát mléko z prsu a miminko klidně nakrmí někdo jiný. Přitom se nemusí řešit jiný druh výživy, když mateřské mléko od maminky je tím nejlepším, co příroda nabízí! V takovém případě je však pro maminku velmi důležité, aby byla odsávačka kvalitní a respektovala přirozené potřeby kojení. Určitě také oceníte, pokud pomůže překonat problémy s nalitými prsy, nebo popraskanými bradavkami. A to všechno nabízí revoluční odsávačky mléka Avent.

Jak vidíte, moderní doba přináší větší komfort a hlavně možnosti, které příznivým způsobem podpoří rodinnou pohodu i u vás doma!

Placený reklamní článek.