Jaké kalhotky jsou trendy 1/2

magazinzeny.cz

Brazilky

Kalhotky brazilky se nosí velmi pohodlně a navíc vypadají naprosto elegantně. Sehnat můžete různé barvy. Svůdně vypadající brazilky se například vyrábějí z pružného mikrovlákna v kombinaci s krajkou. Kalhotkám dodává šmrnc krajkové lemování nohaviček. Pro větší komfort se vnitřní část rozkroku zesiluje látkou.

Bezešvé kalhotky

Bezešvé kalhotky a jedinečnou technologií lepených lemů mají tu výhodu, že nebudou vidět pod oblečením. Díky flexibilnímu materiálu se kalhotky bez potíží vytvarují podle postavy a nevytvoří se žádné podivně vypadající záhyby. Přídavek elastanu zaručuje delší životnost. Využívají se nejen při běžném nošení, ale také při sportovních aktivitách.

Antibakteriální kalhotky

Antibakteriální kalhotky v oblíbené černé, tělové a bílé barvě mají výhodu, že jsou opatřeny speciální antibakteriální úpravou, čímž budete lépe odolávat různým druhům poševních mykóz. K dalším výhodám kalhotek z elastického mikrovlákna patří to, že jsou skvěle prodyšné a hodí se i na sportovní aktivity.

Kalhotky s bambusovým vláknem

Kalhotky s přídavkem bambusového vlákna jsou velmi oblíbené, protože toto vlákno zaručuje výbornou jemnost materiálu a prodyšnost. Kalhotky z elastického materiálu s šedesáti procentním podílem bambusového vlákna jsou navíc antistatické a antibakteriální. Elastické zesílení vyššího pasu vůbec neškrtí a pevně drží.