Jaké kravaty jsou v módě?

magazinzeny.cz

Kravata s flitry

Kravata s flitry se hodí především na večírky a divoké oslavy. Právě na akcích, kde se potřebujete blýsknout na vás upozorní nepřehlédnutelná kravata, která je pošitá flitry. K výhodám patří i zapínání na zip, takže se vyvarujete uvazování uzlů. Vybírat můžete například stříbrné, zlaté nebo ostře růžové modely.

Kravata s kašmírovým vzorkem

Kravata s kašmírovým vzorkem v klasickém střihu vypadá nadčasově a každý muž si v ní budete připadat patřičně elegantně. Muži kravatu využijí hlavně na speciální společenské akce. Tkaný kašmírový vzor se nikdy neomrzí. Kravata drží ve vynikajícím stavu díky všité vložce.

Saténová kravata

Saténová kravata z polyesteru patří ke klasice mezi kravatami a nesmí chybět v žádném pánském šatníku. Klasické jednobarevné kravaty se hodí na oslavy i pro běžné nošení. Skvěle doladí košili a oblek. Poutko umístěné v zadní části kravaty zajistí, aby spodní část kravaty nevyčnívala – do poutka se vloží druhý konec kravaty.

Úzká kravata

Úzká kravata nebude na oblečení tolik nápadná jako v klasickém střihu. Není problém ji nosit k džínsům nebo do obleku. Oblíbené jsou úzké jednobarevné kravaty. Kravata může mít jemnou proužkovou strukturu, což ji činí elegantním doplňkem pro vaše oblečení.