Jaké laky na nehty dneska frčí? 1/2

magazinzeny.cz

Laky na nehty se speciálními efekty

Laky na nehty se speciálními efekty vypadají velice atraktivně a nikdo je nemůže přehlédnout. Vybrané barvy jsou hodně zářivé a nechybí třpytící efekty. Skvěle doplní odvážné i obyčejně vyhlížející outfity. Jestli chcete jedinečný vzhled vašich nehtů, obstarejte si různé odstíny a jednoduše je naneste plochým štětečkem.

Neonové laky na nehty

Neonové laky na nehty patří k novým zářivým odstínů. Vašeho nehty mohou na sebe už z dálky upozornit neonově růžovou, žlutou nebo zelenou barvou. K výhodám patří snadnost a rovnoměrnost během nanášení. Barvy se dobře přichytí na nehty a následně skvěle odolávají proti oděru.

UV nadlak s vysokým leskem

UV nadlak s vysokým leskem je velice oblíbený, protože dovede vytvořit velice lesklý film s vysokou ochranou nehtu. Pod Uv světlem září a brání vyblednutí použitého barevného laku. Nadlak se využívá až poté, co si aplikujete běžný lak na nehty.

Zpevňující lak s kalciem

Máte problémy s nehty? Potřebujete je mít více pevné? Právě tyto benefity má zpevňující lak s kalciem. Jedná se o podlak k vytvoření základní vrstvy na nehtu. Tento druh laku ihned vyhladí a ošetří povrch nehtu. Díky kalciu budou nehty zpevněné a posílené. Nebude docházet k jejich vysušování a lámání. V laku nechybí ani panthenol, který se postará o dostatečnou hydrataci a hojení.