Jaké podprsenky se v dnešní době nabízejí?

magazinzeny.cz

Sportovní podprsenka

Sportovní podprsenky jsou speciálně navrženy pro sportovní a fitness aktivity. Jsou vyvinuty z funkčního materiálu, mají vysoký stupeň opory při sportech jako zumba, tenis či běh. Během pohybu jsou prsa dobře zpevněna a je zabráněno nechtěnému pohybu. Díky funkčnímu materiálu se perfektně odvádí vlhkost od pokožky a ta je suchá.

Bezešvá podprsenka

Bezešvá podprsenka má výhodu, že nebude pod oblečením nijak výrazně zřetelná. Vybírat můžete z různých barev – bílé, černé, modré, béžové, červené atd. skvěle se hodí pod trička s průstřihy. Není problém je využívat i během sportování. Pokud mají široký elastický lem, zabraňuje se tím hrnutí.

Podprsenka z elastického mikrovlákna

Podprsenky seženete z kvalitních a tělu příjemných materiálů maximální komfort při nošení zajišťují druhy podprsenek z vysoce elastického mikrovlákna. Materiály bývají obohaceny například jojobovým olejem nebo aloe vera, což přispívá k vyživování pokožky.

Podprsenka 4D

Podprsenka 4D se hodí na všechny tvary a velikosti ňader. Košíčky se zhotovují z jedinečného materiálu, reagujícího na tělesnou teplotu. Flexibilní košíčky se tak vytvarují podle vašeho těla. Navíc, i když se vytvaruje podle poprsí, i tak dovede ňadrům poskytnout potřebnou pevnost a oporu. Bezešvé košíčky se hodí i pod přiléhavé oblečení.