Jaké potraviny jsou vhodné při problémech s erekcí?

magazinzeny.cz

Pánské problémy v posteli mají dopady nejenom na mužskou psychiku, ale na milostný život partnerů a nakonec se to může projevit i jako problém celého vztahu. Pokud i váš partner patří mezi muže s problémy s erekcí, vyzkoušejte mu pravidelněji servírovat následující potraviny.

Ústřice

Ústřice jsou po staletí považovány za afrodiziakum mj. proto, že zlepšují erekci. Mezi všemi potraviny mají největší vliv na produkci testosteronu, protože obsahují zinekvitamín B6.

Semena a ořechy

Zinek, který dokáže podpořit produkci testosteronu, najdete také v semenech a ořechách. Vybírat můžete z dýňových nebo slunečnicových semen, vlašských, para a pekanových ořechů. Nechutnají-li vám semena v syrovém stavu, můžete je opražit nasucho na pánvi – krásně se rozvoní a jejich chuť se zvýrazní natolik, že mohou směle konkurovat chipsům.

Chilli

Chilli je další přírodní prostředek k zajištění kvalitní erekce. Podobně jako kofein zvyšuje krevní tlak, rozšiřuje cévy, a díky tomu napomáhá pevné a dlouhotrvající erekce.

Banány

Banány jsou ideálním prostředkem pro zlepšení erekce pro ty z vás, kteří mají problémy s kardiovaskulárním systémem. Banány jsou bohaté na draslík, což je prvek podporující vaše srdce a celý oběhový systém. Draslík je nezbytný pro regulaci sodíku v krvi, který přímo ovlivňuje krevní tlak. Jelikož náš životní styl a stravovací návyky přinášejí přemíru soli, tedy sodíku, je draslík důležitý pro všechny, nejen ty, kteří chtějí vést kvalitní sexuální život.

Celozrnný chléb

Co vaší erekci přinese celozrnný chleba? Obsahuje důležitou látku, thiamin (neboli vitamín B1), který pomáhá vašemu nervovému systému. Celozrnné výrobky (ale skutečně celozrnné, nikoli cereální, vícezrnné nebo jinak lichotivě nazvané náhražky) jsou nejlepším zdrojem tohoto vitamínu, a navíc celá zrna prospějí i vašemu trávicímu traktu.