Jaké spodní prádlo muži opravdu milují

magazinzeny.cz

Pánské spodní prádlo už není jen o slipech. Muži si volí různé spodní prádlo, nebojí se experimentovat, rádi dávají přednost kvalitním materiálům, kvalitnímu střihu a podobně. Už to není jen o tom, že si pánové vybírají jeden střih spodního prádla a to budou neustále nosit.

Dnes muži vybírají, zkoušejí a nacházejí tak to nejlepší přímo pro ně. Každý muž je jiný, každý rád nosí něco jiného, v něčem jiném se cítí dobře. Dnešní doba už odzvonila slipům, i když je pořád dost mužů, kteří slipy nosí, protože jsou tak zvyklí nebo nechtějí nic nového a jiného zkoušet. My pro vás máme tipy, jaké spodní prádlo muži opravdu chtějí a milují.

Kvalita a materiál

Muži mají rádi kvalitu a v dnešní době jsou ochotni si za ni připlatit. Bavlna je pro ně prioritou, cítí se v ní dobře, nikde je nic neškrtí a nic netlačí. Bavlna je navíc prodyšná, takže je rozhodně dobrá volba. Co se týče kvality tak ta je důležitá. I ženy mají rády u spodního prádla kvalitu, muži si na ní rovněž potrpí a hledí na ni. Přeci jen, spodní prádlo kryje vaše intimní místa, celý den se pohybujete v jednom spodním prádle, takže rozhodně dbáte na to, kde si spodní prádlo kupujete a jak moc je toto prádlo kvalitní. Kvalitní boxerky se například poznají tak, že se nerolují, nohavičky jsou stále ve stejné poloze, na těle se nevyhrnují a neotáčí. Muži obvykle preferují boxerky a trenýrky.

Jednotlivé střihy pánského spodního prádla

Boxerky

Boxerky jsou spodní prádlo, které je s nohavičkou a je přiléhavé. Délka nohaviček může mít několik variant. Pás u boxerek je pružný a přiléhavý. Boxerky mužům plně zakrývají hýždě a také přední část. Střih je velmi pohodlný a také přizpůsobivý přímo vám. Existují na trhu boxerky s dlouhou nohavicí, končí v půlce stehen. Boxerky trunk jsou boxerky klasického střihu. Mají kratší nohavici, ale i tak krásně vše kryjí. Minimalistické boxerky, ty jsou na hranici mezi boxerkovým a slipovým střihem.

Trenýrky

Trenýrky mají jeden střih, jsou dlouhé a mají volné nohavice. Ty končí v půlce stehen. Pás je tvořen pružnou gumou, ovšem vidět ho nemusí být vidět. Boxerky navíc mají speciální otvor, který je uzavíratelný. Bývá často v přední části a uzavírá se pomocí knoflíčků.