Jakou košili koupit pro partnera

magazinzeny.cz

Hezká košile určitě pomůže v tom, aby člověk vypadal perfektně. Její koupě ale nemusí být úplně jednoduchá. K dispozici je totiž celá řada košil, a to jak z hlediska celkového vzhledu, tak z pohledu střihu košilí. Je pak jen na vás, jakou košili svému partnerovi vyberete. Fantazii se meze nekladou a jste to právě vy, která přesně víte, co má váš partner rád.

Univerzální bílé košile

Asi největší klasiku představují bílé košile s dlouhými rukávy. Jejich hlavní výhodou je především univerzálnost použití. Bílá košile se hodí prakticky pro každé případy. Klidně si ji lze obléct pro běžné chození do společnosti, anebo pro případ nějaké společenské události. Na plesy, svatby a pohřby je bílá košile optimální. U bílé košile je třeba dbát především na to, do jaké míry je látka průhledná. Někdy je vhodné koupit ke košili i nátělník.

Barevné košile oživí outfit

Hezky a živě vypadají i barevné košile. Ty nejsou sice tak univerzální a pro každou příležitost se nehodí, nicméně i tak se dají perfektně sladit s dalším oblečením je má muž na sobě. Pokud nechcete vyloženě pouze jednobarevnou košili, není problém volit i košili skládající se z více barev. Zajímavé jsou kárované košile či košile s proužky. Určitě ale můžete klidně vybrat i některé jiné varianty, jež jsou poněkud neotřelejší a vytvoří z vašeho partnera vzhledově neodolatelnou osobnost.

Krátký rukáv na léto

Na letní období, kdy je velké parno, se vyplatí košile s krátkým rukávem. Jejich provedení určitě pomůže k tomu, aby člověku nebylo horko. Košile s krátkým rukávem jsou schopny nabídnout mnohem výhodnější podmínky odvětrávání, než je tomu u klasických triček. Ta bezesporu nemohou tak účinně větrat za předpokladu, že se jedná o standardní trička bez nějakých aerodynamických součástí. Košile s krátkým rukávem mohou být vzhledově neskutečně nápadité a není potíž vybrat i takové, které by mohly člověka perfektně oživit. Samozřejmostí jsou u těchto košilí i kapsy, jež pomohou i k praktičnosti nošení košile.