Jakou sukni si dnes pořídit?

magazinzeny.cz

Dlouhá sukně s překládacím elastickým pasem

Dlouhé sukně s překládacím elastickým pasem patří k velkým hitům, protože se jedná o praktické sukně snadno zkombinovatelné s přiléhavými tílky a tričky. Sukně se často zhotovují z bohatě potištěných látek – nejrůznější ornamenty, leopardí a jiné zvířecí motivy, květinové fantazie apod.

Strečová úpletová sukně

Strečové úpletové sukně mají výhodu, že se přizpůsobí tělním křivkám. Na perfektní linii má zásluhu hlavně přídavek elastanu v materiálu. Elastická pasovka se přizpůsobí vašim tělním proporcím. Na výběr jsou strečové úpletové sukně v různých barvách a jejich kombinacích. Zkusit můžete například černou mixnutou šedým melírem.

Úzká sukně

Úzká sukně je velice oblíbená u většiny žen, které chtějí zdůraznit svoje tělní křivky. Úzká sukně
se dá perfektně doplňovat různými druhy halenek, triček a tunik. Úzké sukně se vyrábějí z různých materiálů. Velmi oblíbeným je klasická bavlna nebo polyester s příměsí elastanu, který zaručuje správnou pružnost.

Pouzdrová sukně s potiskem

Pouzdrové sukně dobře sedí na ženském těle a vy budete vypadat naprosto elegantně. Pouzdrová sukně s potiskem je trendem současnosti. Potisky se volí v nejrůznějších barevných kombinacích. Sukni tak lze doplnit jednobarevnými tričky a halenkami. Nejoblíbenější jsou pouzdrové sukně s délkou ke kolenům.