Jaký výstřih a rozparek je vhodný a kdy

magazinzeny.cz

Žena má své přednosti a určitě je dobré, když si jich je vědoma a ráda je ukazuje. Ovšem musí také vědět, co je decentní a co už je moc, co je vulgární a nežádoucí. Pěkný a decentní výstřih podtrhne ženskost a dává prostor pro možnou fantazii.

Když je výstřih vulgární a až moc, pak se nemůžete divit, že se muži nedívají do očí, ale někam úplně jinam. Výstřihy jsou hodně diskutovaná témata a jsou místa, kde se prostě velké výstřihy nehodí, nejsou zde vhodné a žádané. Pak jsou místa, kde je výstřih v pořádku, je zde morálka uvolněnější a pohodovější. My si řekneme, jaký je vhodný výstřih a rozparek a kdy.

Do práce a na jednání

Pokud jste v práci, vždycky jsou lepší decentnější výstřihy a decentnější rozparky. Přeci jen, setkáváte se s klienty, s možnými zákazníky a na ně musíte udělat co nejlepší dojem, zanechat jen pozitivní dojmy, takže nemůžete působit lacině, vyzývavě. Musíte být decentní, takže stačí jen malý rozparek, i sukně by měla být dlouhá ke kolenům, kratší rozhodně ne. I výstřih je lepší spíše kulatý, véčkový, ale jen menší. Vhodné jsou také lodičkové výstřihy, a pokud máte košili, kde se vyskytují knoflíčky, pak je dobré nechat odepnutý jen jeden, maximálně dva, více rozhodně ne, víc by už bylo moc.

Večírky, party a plesy

Jestliže však jdete na párty či na nějaký večírek, ples a podobně, který je neformální, kde se budete jen bavit, nebudete pracovat. Zde se tak můžete odvázat a rozparek zvětšit a výstřih rovněž. Pokud si troufnete, můžete vyzkoušet i velmi odvážný rozparek a výstřih, ale pozor. Je potřeba hlídat, aby nevykouklo nechtěně něco, co má zůstat ukryto.

Na párty a večírky si můžete vzít šaty s větším rozparkem, pokud máte odvahu, můžete si dovolit rozparek až do půli stehen. Výstřih může být větší, například véčkový výstřih může klidně odhalit žlábek, což vypadá velmi sexy a svůdně. Myslete však na to, že výstřih je sice fajn, ale pozor, abyste to nepřehnali, protože všeho moc škodí. Ovšem záleží jen a jen na ženě, jestli má odvahu na odvážné výstřihy.