Jaký výstřih je tak akorát

magazinzeny.cz

Výstřih zkrátka k ženám patří. Ukazuje ženské přednosti, žena se v něm cítí dobře a podtrhuje tak svou přirozenou krásu. Je mnoho vkusných výstřihů, které dokáží podtrhnout ženskou krásu a zkrátka podtrhnou přirozenou ženskost. Je také, ale mnoho nevkusných výstřihů, kterými se ženy předvádějí spíše nevhodně. Ukazují příliš mnoho a mnoho žen tak vypadá spíše velmi nevkusně a vyzývavě. Pak se žádná žena nemůže divit tomu, že se muži dívají spíše než do očí jinam. Mnoho žen neví, jaký výstřih zvolit. Bojí se, aby výstřih nevypadal vulgárně a navíc nebyl až moc u krku a zbytečně se tak zahalíte do oblečení. Jaký výstřih je tak akorát? Co už je příliš?

Výstřihů může být několik druhů, takové nejznámější a nejběžnější výstřihy jsou výstřihy ve tvaru V a výstřih kulatý. Každé ženě sedne asi něco úplně jiného, vždycky záleží na tom, jak se cítíte a všem se cítíte dobře. Pokud jste spokojená pouze s decentními výstřihy, nic na tom neměňte. Nemá smysl nutit se do něčeho, co nechcete nebo co se vám nelíbí či v čem se necítíte velmi dobře. Poté budete vypadat nesvá, nervózní, napjatá, nebudete se vůbec bavit či soustředit na práci a stále si budete výstřih popotahovat, což nebude působit velmi dobře. Proto je dobré zvolit to, co je vám příjemné a jaký výstřih se vám líbí.

Výstřih do V zvýrazní váš krk a dekolt. Poodhalí vaše ňadra a zapůsobí tak velmi žensky. Pozor, ale na to, jak moc velký výstřih do V to je. Není moc vkusné, když vám výstřih sahá do půli ňaděr, to totiž může vykukovat i vaše podprsenka, což působí vulgárně. Kulatý výstřih zase odhalí vaši pěknou pokožku. Pozor, i tento výstřih může být velmi velký a tím pádem nevkusný. Stačí ňadra zvýraznit pouze lehce a nechat prostor pro decentnost. Dále je v dnešní době velmi oblíbený takzvaný lodičkový výstřih, což znamená, že ňadra vidět nejdou, ale zvýrazní to váš krk, což také působí velmi elegantně.

Jaký je tedy závěr? Nepřehánět to s výstřihy, nemusí být vidět úplně vše, dejte prostor pro fantazii a trošku také pro decentnost. Navíc, žena si na sebe vezme takový výstřih, který se jí líbí a ve kterém se ona cítí dobře a spokojeně. Tohle je totiž to nejdůležitější, pokud je žena spokojená, cítí se dobře a působí žensky a sexy.