Jarní a letní módní trendy za hubičku

magazinzeny.cz

Jaro je v plném proudu a je tedy nejvyšší čas se podívat do šatníku. Svět módy je totiž neúprosný a každý rok preferuje jiné střihy a barvy. Právě v tomto článku vám některé představíme. Navíc poradíme, jak si tyto outfity pořídit za výhodnou cenu!

Oranžová je in

V tomto roce se dostává do popředí zájmu oranžová barva. Její veselé tóny z vás udělají pozitivní ženu, která se stane terčem zasloužené pozornosti. V oranžových odstínech si můžete pořídit nejenom šaty nebo trička. Zkuste trošku experimentovat a pořiďte si oranžovou rtěnku. Módní oranžové doplňky jsou také velmi zajímavou možností. Nemusíte se ani bát sladit do oranžové barvy od hlavy až k patě.

Avantgarda na vzestupu

Dalším top módním trendem pro tuto sezónu je styl avantgardy. Ten jednoduše splníte. Stačí si pořídit jednobarevné oblečení v bílé, červené nebo modré barvě. Nemusí se jednat pouze o šaty. Pokud vaše sukně bude mít stejnou barvu jako halenka, jste znovu in. Jestliže budete chtít váš avantgardní styl opravdu okořenit, pořiďte si asymetrický střih.

Které barvy ani tentokrát nezklamou

Mezi tóny, které se již delší dobu drží na vrcholu oblíbenosti, jsou pastelové barvy. Když si v tomto stylu vyrazíte, rozhodně nezklamete. Právě naopak. Většinou získáte obdiv a pochvalu. Možná vás překvapí i další alternativa. Tou jsou různé potisky na mikině nebo tričku. Může se jednat o různé vzkazy nebo pouze logo dané značky.

Nevyhazujte peníze oknem

Jak jsme slíbili, právě nyní se dostáváme k tomu, jak nakupovat za dobré peníze. Výhodnou cenou máme na mysli ceny za jednu až dvě stovky. Korun českých!

V dnešní době, kdy se módní trendy mění velmi rychle, je výhodný nákup extrémně důležitý. Právě pro tento účel vám můžeme doporučit internetový obchod http://www.megasecondhand.cz/ . Jedná se o eshop s výběrovým a kvalitním oblečením. Najdete zde sekci zaměřenou přímo pro ženy. Ovšem pokud budete chtít nakoupit oblečení pro děti nebo partnera, tak i v tomto případě rozhodně uspějete.

Placený reklamní článek