Jsou drahé parfémy o tolik lepší, než ty levnější?

magazinzeny.cz

Každá žena touží po krásné vůni. Po vůni, která by ji reprezentovala na každém kroku, zdůraznila její ženskost, smyslnost, podtrhne její celkovou krásu. Ovšem v dnešní době je velký výběr ve vůních. Vybrat tu správnou, která s vámi bude ladit je opravdu velký kumšt a často je to také nesnadný úkol. Stalo se vám, že vůně, která se vám líbila a voněla vám na papírku a na zápěstí, vám poté nevoní na vás, kdy ji na sebe aplikujete? To je zcela běžné, každý má totiž jiné pH a podle toho také vůně na vás voní. Může vám vonět ve flakonku, ale na vás vůbec nevoní a mnohdy je vám dokonce nepříjemná, je vám z ní špatně. Jaký parfém si koupit? Drahý parfém, nebo parfém, který je běžně cenově dostupný?

Je pravda, že dražší parfém je mnohem lepší, protože stačí na sebe aplikovat jen pár kapek. Jeho vůně je totiž velmi silná a vydrží na pokožce a na oblečení velmi dlouho. Stačí proto aplikovat tuto vůni ráno, a ještě druhý den můžete vůni cítit z vašeho oblečení. A to je docela pádný důvod k tomu, aby se dražší parfém vyplatil. Navíc, tím, že aplikujete tak málo parfému, je logické, že vám tento parfém déle vydrží, tudíž se jeho koupě vyplatí. A navíc, do kvalitního parfému je dobré investovat, jelikož ten vám vydrží opravdu dlouho a kvalita se zkrátka pozná. A mnoho lidí si zvolí raději kvalitu.

Cenově dostupnější parfémy ovšem také nejsou k zahození a není třeba je zatracovat. Takové parfémy poslouží také svému účelu, také vydrží vonět velmi dlouho. Ovšem i u nich je dobré najít si správnou vůni, která bude pro vás ta nejlepší. Samozřejmě tyto parfémy nejsou možná tak silné, jako ty dražší, nevydrží tak dlouho. Ovšem rozhodně za cenu jednoho dražšího parfému, koupíte tři až čtyři parfémy, které jsou cenově dostupnější, což pro mnoho lidí určitě je to hlavní a prioritní. A proto mnoho lidí v dnešní době dává přednost těmto parfémům, které jsou cenově velmi dobře k dostání.

Jaký je tedy závěr? To je velmi těžké posoudit. Každý má své plusy a mínusy. Drahý parfém vydrží dlouho, ale nemusí být cenově dostupný, protože jeho cena se obvykle pohybuje okolo dvou tisíc. Kdežto dostupnější parfémy, nejsou obvykle tak kvalitní, ale jejich cena je dostupná, obvykle se s financemi vlezete do pěti set korun.