Kdy se vzdát snu o princi na bílém koni

magazinzeny.cz

Princ na bílém koni nepřijde. Tento fakt je neoddiskutovatelný, nicméně proč o něm nesnít, když to přináší příjemné chvilky a radost z toho, že skutečně něco hezkého může v životě přijít. Mnohé ženy si sní o muži, který určitě umí splnit všechny jejich požadavky, které od svého potenciálního partnera očekávají. Mnozí muži jsou schopni splnit celou řadu věcí, ale všechno se jim zcela jistě nepodaří. Jak to tedy vlastně se snem o princi na bílém koni je a kdy se ho vzdát?

Nikdo se nevzdávejte!

Pokud máte nějakou představu ideálního partnera, tak proč se jí jen tak jednoduše vzdávat? Mnohé ženy oblaží každá vzpomínka na toho vysněného partnera, kterého by mohly někdy potkat. Vysněný partner je ale většinou nereálný a mnohdy jej vůbec nepotkáte. Snít se o něm ale s velkým úspěchem dá a rozhodně se může stát, že potkáte alespoň někoho, kdo by se vaší představě mohl do jisté míry přibližovat. Toto již reálně bezesporu je a budete tak schopna odpustit svému novému partnerovi i některé jeho chyby.

Když máte prince doma

Máte doma takového prince? Tak proč o něm ještě navíc snít? Pokuste se porovnat obraz prince na bílém koni, který máte v hlavě a vašeho partnera. Zjistíte-li, že většinu věcí má stejnou, jako je tomu u vysněného ideálního prince, tak můžete být maximálně šťastná a spokojená. Někdy se stává i to, že jako žena můžete prakticky úplně přestat snít o vysněném partnerovi, jelikož ten váš má ještě mnohem lepší parametry.

Když si nevěříte, ani princ nepomůže

Důležitou vlastností každé ženy je sebejistota a víra v sama sebe. Pokud žena nevěří, že by mohla mít nějakého skvělého partnera, pak o něm asi ani nesní. Je to přitom škoda, jelikož někdo takový může ve skutečnosti existovat a vy jako žena můžete o tomto muži alespoň snít a čekat, že jej někdy v budoucnosti potkáte. Každá žena má svou hodnotu a určitě ani vy nepatříte mezi, které by se nemohly některému z mužů zalíbit. Láska si nevybírá a není problém, aby spojila jakékoli lidi.