Kompletní průvodce rodičovstvím

magazinzeny.cz

Jste v jiném stavu, anebo se o to pokoušíte? Máte už doma miminko, anebo dokonce batole? Internetový portál Rodicum.cz ve formě kompletního průvodce rodičovstvím je tu pro všechny současné i budoucí rodiče.

Otěhotnění – na prahu rodičovství
Otěhotnění je okamžik, ve kterém se začíná psát první kapitola naší rodičovské knihy. Jde ovlivnit pohlaví potomka? Za jak dlouho je žena po porodu připravena na další těhotenství? A co si počít, když se otěhotnění nedaří? Rady a tipy, jak na otěhotnění, doporučení pro maminky i tatínky, na to vše má portál Rodicum.cz vymezenou samostatnou kategorii Otěhotnění.

Těhotenství – napínavý příběh
Těhotenství představuje tu nejzajímavější a nejnapínavější kapitolu rodičovství. Sledujte s námi, jak týden po týdnu roste miminko, a jak se mění jeho maminka. Od úplného počátku až do porodu. V kategorii Těhotenství najdete odpovědi na otázky, které Vás nejvíce zajímají. Výživa v těhotenství, neduhy a radosti v těhotenství, komplikace, psychika a zdraví v těhotenství, jednoduše vše o těhotenství.

Miminko – nový člen rodiny
Když nám vstoupí do života nový člen rodiny, vše je náhle vzhůru nohama. Jak zvládnout kompletní péči o miminko a nic nezanedbat? Jaké vybrat hračky, pleny a punčošky? Jak miminku pomoci, když ho trápí rýma nebo kolika? Co všechno miminko vnímá? Spousta zajímavého čtení na téma miminko Vás nečeká nikde jinde než v kategorii Miminko.

Batole na dlouhé poznávací cestě
Jednoho dne se miminko postaví na vlastní nožičky a vydá se poznávat svět po svých. Každý den roste, učí se nová slova a nové věci. Seriál První rok batolete popisuje, jak taková poznávací cesta batolete vypadá. V ostatních článcích se dočtete, jak naučit batole sociálním návykům a dovednostem, jak zvládat jeho vztek, anebo náročné situace, jako je například návštěva zubaře, a mnoho dalšího.

Kompletní průvodce rodičovstvím
Na kategorii Batole navazují Předškoláci, Školáci a Dospívání. Internetový portál www.rodicum.cz popisuje celé období rodičovství od početí až do doby dospívání našich dětí. Rodicum.cz čtou rodiče dětí všech věkových kategorií.