Krásné nehty pomocí zdobení

magazinzeny.cz

V dnešní době není výsadou pouze některých žen mít krásné nehty. Zkrášlování nehtů si může dopřát každá z vás. Ozdob, pomůcek a jiných přípravků k péči o nehty, je dnes celá řada. Ať už se jedná o nehty přírodní, gelové či akrylové. Pokud nemáte čas pravidelně docházet na manikúru do salónu, můžete si pořídit rovnou celou startovací sadu, kupříkladu na Rajnehtu.cz. Většinou taková sada obsahuje základní potřeby pro úpravu nehtů, laky a ozdoby. Pokud startovací sada neobsahuje přiložený manuál, naleznete spoustu rad právě u nás, nebo jinde na internetu. Společně se podíváme na některé zdobící techniky a pomůcky.

Brokát na nehty

Brokát může být neonový, matný či lesklý. Jedná se o jemný nehtový prach. Ideální je pro francouzskou manikúru. Vhodný pro akrylové nebo gelové nehty, použít se však dá i k běžnému lakování. Další obdobou jsou třpytky či drcené mušle.

Zdobící laky na nehty

Tyto laky disponují ultra tenkým štětečkem, pro jemné, hladké a přesné linie. Malování se fantazie neklade a záleží na vaší zručnosti. Kreslit se dají tečky, vlnky, čárky nebo kytky a jiné vzory.

Samolepky

Představují rychlý a pohodlný způsob, jak ozdobit nehty. Naleznete různé barvy, vzory a variace. Použití je opět možné u gelových, akrylových i přírodních nehtů.

Sušené kytky 3D vzory

Vypadají na nehtech velice luxusně. Můžete je dát na každý nehet nebo jen na některé. K těmto kytkám je možné domalovat stonky a lístečky lakem. Vyhrát se dá všelijak. Opět rychlý, pohodlný a efektivní způsob zdobení. Jednoduše se odstraňují. Buď se zatvrdí modelovací hmotou, nebo přelakují průhledným lakem.

Zdobení na nehty Fimo

Jedná se o gumovou hmotu, která je hitem ve zdobení. Mezi nejznámější patří vzory květin a ovoce. K dostání jsou tyčinky, které si pak sami krájíte na cca 1mm silné plátky.

Foto: Rajnehtu.cz
Placený reklamní článek