Kuchyňku, domeček pro panenky nebo něco jiného? Jaké dárky pro holčičky frčí?

magazinzeny.cz

Kupovat dárek pro malé slečny není vůbec jednoduchá věc. I malé holčičky jsou vybíravé. Pokud si i vy lámete hlavu s tím, čím vaší malou slečnu potěšíte – máme pro vás hned několik tipů. Mezi top dárky pro malé slečny patří dětské kuchyňky nebo domeček pro panenky. Ale pozor ne jen tak ledajaké…

Super design i kvalitu přináší výrobci Step2 a Kidkraft

Pokud kupujete dárek pro své dítko, potom jistě chcete, aby byla hračka co nejhezčí, vaše dítko zabavila na dlouhou dobu a současně by měla mít i vysokou kvalitu a měla by být i bezpečná. Už nemusíte nikde pátrat. Na českém trhu jsou totiž k dostání super hračky od renomovaných výrobců Step2 a Kidkraft, které se vyznačují super kvalitou a nádherným designem. Přináší vám je specializovaný internetový obchod kuchynky-hracky.cz.

Dětské kuchyňky potěší na 100%

Specialitou obou výrobců jsou dětské kuchyňky. Ty vyrábí z vysoce odolného a naprosto bezpečného plastu a dřeva. Kuchyňky jsou k dostání v mnoha různých provedeních a velikostech. Velmi oblíbeným modelem je například dětská kuchyňka Retro v bílé barvě, která má například troubu, mikrovlnku, lednici,mrazničku i pračku – vše s otvíracími dvířky nebo také vyjímatelný dřez pro lepší údržbu. Má také otáčecí knoflíky u sporáku a trouby a mnoho úložných prostor. Tato kuchyňka je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva a vyznačuje se vysokou odolností. U malých kuchtiček boduje také Dětská kuchyňka královská, která velmi dobře kombinuje hru několika dětí najednou při přípravě jídel a stolování. Tato kuchyňka je opravdových skvostem a obsahuje i 102 ks příslušenství! Vybírat ale můžete i z celé řady dalších modelů.

Takové domečky pro panenky tu ještě nebyly!

Specialitou společnosti Kidkraft jsou potom jedinečné domečky pro panenky. Super je například Domeček pro panenky NÁKUPNÍ CENTRUM. Tento domeček vyniká řadou vychytávek. Má například 5 obchůdků ve třech patrech, eskalátory a pohyblivý výtah a obsahuje i 15 ks nábytku a doplňků! Malé parádnice ho prostě budou milovat. Obrovskou radost jistě uděláte i supermoderním domečkem pro panenky MODERN, který má 4 pokojíčky ve třech patrech a spoustu vychytávek jako je pohyblivý výtah nebo například lampu, která po stisknutí knoflíku svítí nebo i toaletu, která vydává po zmačknutí knoflíku zvuk spláchnutí a mnoho dalšího…Hra s tímto domečkem je prostě báječná…

V nabídce Step2 a Kidkraft ale najdete i celou řadou dalších super hraček pro holky i kluky! Stačí si vlastně jen vybrat. Objevte i vy krásu hraček Step2 a Kidkraft. Kompletní nabídku najdete na www.kuchynky-hracky.cz.

Placený reklamní článek