Kulma na vlasy a fén, přístroje, bez kterých se při domácí úpravě vlasů neobejdete

magazinzeny.cz

Služby kadeřnictví jsou v dnešní době poměrně drahé a navíc vás návštěva kadeřníka stojí čas, který můžete věnovat něčemu jinému. Z toho důvodu se vyplatí mít základní vybavení, jenž vám umožní domácí péči o vlasy a jejich jednoduchou úpravu. Abyste se mohla svému účesu věnovat, potřebujete alespoň 2 přístroje, které si v našem článku představíme.

Vysoušeč vlasů

Fén, nebo-li vysoušeč vlasů by neměl chybět v žádné domácnosti, jelikož díky němu dokážete vlasy rychle usušit po umytí a bez velkých prodlev vyrazit do společnosti. Pokud si budete fén kupovat, měl by mít optimálně výkon 2000W, který je pro domácí úpravu vlasů dostatečný. Dbejte také na to, aby měl regulaci intenzity vysoušení, pokud možno 3 stupňovou, jelikož díky ní můžete šetřit vaše vlasy tím, že je nepřesušíte. Přehlédnout byste neměla ani možnost nákupu vysoušeče vlasů pro konkrétní vlasy, například barevné, kudrnaté nebo jiné, což umožňuje jejich maximální ochranu.

Loknovací kulma na vlasy

Druhým nezbytným nástrojem pro domácí účes je loknovací kulma, přičemž vaší pozornosti by neměla uniknout tato kulma na vlasy , která je vhodná pro střední a dlouhé vlasy. Kvalitní kulma se zahřívá ze všech stran, což umožňuje rychlé vytvoření lokny během několika vteřin, navíc by vás měla na dostatečné zahřátí upozornit pípnutím, což úpravu vlasů urychluje a zjednodušuje. Při výběru loknovací kulmy nezapomeňte na to, že i ona by měla mít vícero regulovatelných teplotních stupňů (například 190 – 210 – 230) a také možnost nastavení několika směrů tvorby loken.

Jak si vybrat kvalitní vysoušeč vlasů a loknovací kulmu

Zcela nejjednodušší a současně nejpohodlnější výběr těchto přístrojů je v klidu domova na internetu, kde si zadáte do vyhledávače například text ve formátu loknovací kulma recenze nebo jak vybrat fén. Následně se vám na monitoru objeví různé hodnocení kulem a fenů od ostatních nakupujících, které si prostudujete s ohledem na vámi zmíněné preference, jenž by kulma nebo vysoušeč vlasů měly mít. Jakmile budete mít vybráno, můžete nakoupit v některém z internetových obchodů, kde jsou příznivější ceny, než v kamenných prodejnách.

Placený reklamní článek