Laserová epilace

magazinzeny.cz

Všichni chceme dobře vypadat. Některým příroda nadělila dobré předpoklady, aby se jim to splnilo, ne všichni jsme však ti šťastní. Někteří jí musíme trochu napomoci. Je několik aspektů, které nám mohou dobrý vzhled narušovat. Jedním z nich je například nežádoucí ochlupení.

Jistě si mnozí položíte otázku, jak se zbavit nežádoucího ochlupení bezbolestně, a hlavně natrvalo. Řešením může být laserová epilace. V současnosti je tento způsob velmi moderní a můžeme říci, že i nejefektivnější. Specializovaná centra nabízejí nejmodernější technologie a používají ty nejlepší a nejkvalitnější zdravotnické prostředky.

Co je hlavní výhodou laseru? Určitě je to definitivní redukce růstu nežádoucího ochlupení bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů pacienta, ale i rychlost, která je velkou předností tohoto přístroje.
Jak funguje laserový paprsek? Jeho principem je přechod přes kůži až ke vlasové cibulce. Probíhá reakce s barvivem v kořínku chloupku, dále ho zahřeje na extrémně vysokou teplotu a následně ho spálí bez poškození okolní pokožky. Odborně se tento proces nazývá fototermolýza.

Někteří vyhledávají i ošetření Botoxem. Je to přírodní čistý protein, který uvolňuje mimické svaly, které jsou zodpovědné za vznik vrásek. Obličej tak dostane uvolněný a svěží výraz, který je nezbytný pro dosažení přirozeného a mladistvého vzhledu. Dávka botoxu je aplikována tenkou jehličkou do přesně určeného kožního svalu, který se v průběhu několika dní uvolní na základě účinku botulotoxinu.
Reklamní článek