Letní sex a milostné radovánky

magazinzeny.cz

Léto je v polovině a proto vám přinášíme pár nápadů, jak si zpestřit letní radovánky. Sexuální aktivita díky slunečním paprskům vzrůstá a byla by škoda neumožnit vašim smyslům prožít vše, co je možné.

Pomineme-li, že některé dámy vyloženě jezdí za sexuální turistikou, přičemž nejčastějším cílem žen bývají africké země, tak vám můžeme doporučit bezpečnější formu s vaším současným partnerem.

Sex na pláži
Ano, sex na pláží je optimální cestou, jak okořenit vztah. Zejména u možských vln se jedná o zážitek, na který ani jeden z vás nezapomene. Pozor ovšem na to, abyste s sebou měli aspoň deku, která vás oddělí od všetečného písku.

Sex v moři
Milování v mořských vlnách je dalším krokem, který byste se neměli nechat ujít. Vyberte si místo, kde je čisté moře a pokud zvolíte noční hodinu se svitem měsíce, tak to bude mít tu pravou atmosféru, kterou ocení i vaše jemná a citlivá duše.

Sex u bazénu
Pokud chcete ochutnat ten pravý adrenalin, sveďte vašeho miláčka přímo u hotelového bazénu. Riziko, že vás bude někdo pozorovat přímo z balkónu, který má výhled na bazén, je obrovská. Ale právě to může být tím rajcovním zážitkem, který si odvezete s sebou domů!