Lezoucí špíčky z oblečení

magazinzeny.cz

Oblečení vám může v bezchybné postavě dosti pomoci, nebo vám může naopak velmi pohoršit a ve skutečnosti máte postavu mnohem lepší, než jak vás špatné oblečení vykresluje. Jedním z velkých módních prohřešků je také to, když si koupíte oblečení, které vám nesedí, které je menší velikosti.

Tento problém hodně často mají ženy, které mají pár kilogramů navíc a neřídí se radami ohledně oblečení. Pokud si ženy s kilogramy navíc koupí tričko, džíny, halenku, šaty, sukni a podobně o velikost menší, stává se pak, že z oblečení všude možně lezou špíčky, což rozhodně není hezký pohled a ani pro majitelku to nemusí být moc příjemné.

Velikost je důležitá

Velikost oblečení musí být správná. Ne větší ani menší, správná. Pokud máte například oblečení větší velikosti, můžete v něm vypadat mohutnější, oblečení je neforemné, vypadáte v něm jako v pytli, nemáte žádné křivky, přidá vám to navíc pár kilogramů, než ve skutečnosti máte, to rozhodně není dobré, leč ženy s kilogramy navíc obvykle tuto chybu dělají, halí ty kilogramy do neforemných oděvů, které jsou o číslo nebo o dvě čísla větší, což rozhodně není to pravé a pokud tak činíte, je na čase to změnit, najít si články o správném oblečení pro kilogramy navíc a nechat se inspirovat.

Oblečení musí sedět

Dalším extrémem je to, když si silnější ženy na sebe obléknou něco, co je o velikost menší. V takovém oděvu pak vypadáte napresovaně, a protože kůže a kilogramy navíc se nevlezou do oblečení, nacházejí si „únikovou cestu“, jak mít pro sebe prostor a to obvykle nevypadá vůbec dobře. Špíčky se derou na povrch a působí nevzhledně a nevkusně. Navíc, takovéto špíčky, které se pod oblečením rýsují, nebo také vykukují zpod oblečení, přitahují pozornost lidí, kteří se dívají, a to rozhodně není vůbec nic příjemného, když se na vás lidé dívají a nejsou to zrovna obdivné pohledy. Proto je nutné kupovat si takové oděvy, které jsou v ideální velikosti, ani malé a ani velké.