Magické tipy, jak svést vlastního manžela

magazinzeny.cz

Potřebujete do svého vztahu získat ztracenou jiskru? Chcete být jedinou láskou v životě vašeho manžela? Tento článek vás naučí, jak i po letech svést vašeho partnera.

Naučte se mluvit drsně

Měli byste se naučit alespoň trochu chlípně mluvit, abyste svůj vztah pěkně okořenili. Přemýšlejte o tom, abyste našli správnou míru tvrdosti, která zároveň umožní procítit vášeň svádění.

Můžete mu po jídle zašeptat: „Nemáš chuť na něco ještě pikantnějšího?“ Další možností je dát přítelovi přezdívku, kterou ho budete oslovovat pouze při něžnostech a v soukromí. Zašeptejte mu do ucha, že se vám líbí, jak líbá vaše bradavky a jestli to nechce ještě zopakovat.

Napište mu

Svádění může být příjemné i pomocí SMS zpráv či různých psaníček. Můžete zaslat odkaz na galerii vlastních sexy fotek na internetu a požádat ho tak, aby přišel domů dřív a připravil se na vášnivou noc.

Vraťte se k romantice

Základem je prožívání romantiky, která z vašeho v běžném životě obhroublého manžela udělá něžného prince. Polibte partnera, když dorazí domů z práce. Při večeři můžete zapálit svíčky a vzít si sexy oblečení. Nebo se k večeři prostě posadit nahá!

Oceňte ho sérií něžných polibků, když pomůže v kuchyni a slibte mu ještě zajímavější zážitky, až si lehnete spolu do postele. To mu pomůže stát se tím správným princem! Zajímavou erotogenní zónou je i partnerův zadek. Nevynechejte žádnou vhodnou příležitost se mu věnovat.

Ukažte se mu v celé kráse

Muži vždycky ocení nahé ženské tělo a vy byste ho o tuto příležitost neměla připravit. Můžete třeba při domácích povinnostech chodit nahá. Nebo se zkrátka odpoledne položte do postele a popřejte mu dobrou zábavu s vaším tělem. Televizní ovladač zabalte do sexy kalhotek s dopisem, ve kterém bude napsáno – „televize může počkat, ale já nepočkám“.