Máte doma vibrátor?

magazinzeny.cz

Stydíte se odpovídat na tuhle otázku nebo se s kamarádkami, se kterými se pravidelně scházíte ve svém volném čase otevřeně povídáte o svém sexuálním životě? Tak máte ho nebo ne?

Existují pouze dvě možné odpovědi. Buď ho máte anebo nemáte. V případě, že ho máte, vyvstává otázka za jakých okolností jste k němu přišla a zda ho pravidelně používáte nebo tajně schováváte v šuplíku. V případě, že ho nemáte, rovněž vyvstává otázka a sice, zda byste ho třeba náhodou nechtěla a zda vůbec máte odvahu si ho jít koupit.

A co na to partner?

Do kauzy vibrátor partnera zasvětit můžete, ale nemusíte. Společné hrátky mohou okořenit váš vztah, ale pouze za předpokladu, že nebude mít váš manžel pocit, že máte tu gumovou věc radši než jeho. Na to pozor! Mohlo by ho třeba mrzet, že ta gumová věc vydrží být na rozdíl od něj tvrdá nekonečně dlouho! Jistě byste nerada ranila jeho mužnou hrdost.

Jeden vibrátor, prosím!

Na trhu existuje velký výběr vibrátorů a jiných erotických hraček a pokud máte chuť experimentovat, není nic jednoduššího, než si vybrat, po čem jen zatoužíte. Nemusíte se přece vůbec stydět! Nemáte-li chuť navštívit sexshop, můžete si vybrat zboží na internetu a nechat si jej doručit v anonymním balíčku. Žádný strach poštovní doručovatelky na malém městě či zvědavé sousedky rozhodně nebudou mít nejmenší šanci zahlédnout krabici s velkým barevným obrázkem obřího penisu!