Máte problémy s výchovou dětí? Máme pro vás tip, jak na to!

magazinzeny.cz

Děti přinášejí do života lidí radosti a také starosti.  Pokud přijdou starosti, není jednoduché se s nimi nejenom vypořádat osobně po psychické stránce, ale také je zvládnout řešit a úspěšně vyřešit.

Zvládnout chování, potřeby a někdy také projevy dětí je často velmi složité. Dospělý člověk si někdy nedokáže vysvětlit, proč k tomu dochází a hlavně tomu nerozumí. Existuje mnoho důvodl, jak k tomu přistupovat a chápat tyto události, které nám přicházejí do života.

Jedním z možných vysvětlení je karma člověka, tedy i dítěte. A přesně tématu karmy se věnuje kniha Karmické souvislosti. Kniha je také vhodným vánočním dárkem pro vaše přátelé a blízké.

Více o knize:

Kniha Karmické souvislosti nabízí každému člověku možnost porozumět základním principům karmy, reinkarnace a smyslu našeho života a událostí zde na zemi. Autor tak vysvětluje oblast, která zajímá mnoho hledajících a není jednoduché se v ní orientovat. Součástí knihy je také elementární vysvětlení jednotlivých metod a technik, které můžou, v případě zájmu a odhodlání, vést nejenom k pochopení vlastní karmy, ale k dalšímu rozvoji každého jedince. Úvod do meditací, afirmací, karma jógy a dalších disciplín nabízí alternativní cestu k dnešní civilizaci, zaměřené zejména na materiální svět a uspokojení smyslů. Pro konkrétní a jasnou představu celé problematiky karmy jsou součástí textu skutečné životní příběhy s vysvětlením všech souvislostí. Kniha dále obsahuje důležitý soubor otázek a odpovědí, na které autor odpovídal v průběhu uplynulých let svého hledání studentům a přátelům.

Pavel Hanzal
se karmě a jejím souvislostem věnuje již od mládí. Mezi jeho další zájmy patří astrologie, práce s kyvadlem, výklad karet, alternativní metody léčby, duchovní a meditační praxe. Vzdělání získal zejména samostudiem, ale také navštěvoval přednášky a kurzy předních českých odborníků na jednotlivá témata. Své znalosti a zkušenosti realizuje ve své každodenní praxi. Profesionálně se věnuje poradenství v oblastech karmy, astrologie, výkladu karet, léčitelství, homeopatie, psychotroniky a duchovního rozvoje. Tyto obory zároveň vyučuje na svých kurzech a seminářích. Spolupracuje s internetovými a tištěnými médii a televizemi. Napsal též knihu Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého.

Info o knize
Pavel Hanzal: Karmické souvislosti
Formát A5, 92 stran, doporučená maloobchodní cena je 198,-Kč.
Vydal Astrologický institut s.r.o. v roce 2012
ISBN 978-80-260-3085-0

Knihu zakoupíte u všech dobrých knihkupců, například Udzoudyho nebo Knihy Dobra.