Móda a styl známých herců a hereček

magazinzeny.cz

Herci a herečky mají různé styly. V herecké brandži je mnoho herců a hereček, kterým móda nic moc neříká, kteří občas šlápnou vedle. Zkrátka nikdo není dokonalý a nikdo není vždy perfektní a perfektně oblečen. V civilu to mnohé celebrity moc neřeší, stačí jen to, aby se oblékly pohodlně a cítili se dobře. Červený koberec a společenské akce jsou o něčem jiném. Tam je hodnotí mnoho lidí a módních kritiků, a upřímně nikdo nechce mít nejhorší oblečení večera. Dnes se zaměříme na módu herců a hereček, kteří se otevřeně přiznávají k jiné sexuální orientaci. Shodou okolností všichni hrají, nebo hostovali v seriálu Glee. Konkrétně je to Jane Lynch, Chris Colfer a Ricky Martin.

Jane Lynch

Jane je vynikající herečka, která v Holywoodu sklízí úspěch. Nedávno dokonce odhalila svou hvězdu na chodníku slávy. Jane, moc módu neřeší, stylizuje se spíše pohodlného oblečení jako kalhoty a nějaký top. Na společenské akci se snaží vždy vypadat velmi dobře, ovšem někdy se to úplně nepovede. Tato famózní herečka se stylizuje spíše do oblečení, která jsou pánská. Často se obléká do pánských střihů. Cítila se velmi pohodlně v teplákové soupravě, kterou upozorňovala na svou roli Sue v seriálu Glee. Přiznala se, že oblečení moc neřeší a nejpohodlněji jí je právě v teplácích.

Chris Colfer

Chris je hvězdou seriálu Glee, kde hraje homosexuálního Kurta. V civilu se Chris také otevřeně přiznává ke své orientaci. Zároveň také přiznává, že díky seriálu Glee se začal mnohem lépe oblékat a o módu se zajímat. Miluje značku Dior a nyní je módou doslova zahlcen a je do módy zamilován. Má cit pro módu, podle něj je móda něco, co dělá člověka spokojeného uvnitř i navenek. V civilu se rád obleče do riflí a trička, občas dá průchod své fantazii. Rád je stylový a jeho oblečení je vždy trendy. Na červeném koberci mu velmi luší oblek.

Ricky Martin

Ricky Martin je zpěvák a také trošku herec. Svou orientací se nikdy netajil a jeho vztah k módě je velmi pozitivní. Ricky rád kombinuje módní styly a vždy se zajímá o to, co momentálně je trendy. Navíc má skvělou postavu, takže si může dovolit na sebe obléknout cokoliv. Díky latino kořenům, je velmi charismatický a v dobře padnoucím obleku vypadá neskutečně sexy. V soukromí rád nosí rifle a tričko, nepohrdne ani tepláky, protože jsou neskutečně pohodlné.