Móda hereček ze seriálu the Vampire Diaries

magazinzeny.cz

Tak jako seriál Glee také seriál The Vampire Diaries, česky Upíří deníky, se stal velmi oblíbeným mezi mládeží. Tento seriál má spíše dámské divačky, které týden co týden nedočkavě čekají na další díl jejích oblíbeného seriálu. Seriál pojednává o upírech, mladá středoškolačka Elena přišla o své rodiče, ve škole se seznamuje se Stefanem, záhadným upírem, který má bratra, upíra Damona, ten je cynický, zákeřný a zlý. A v tuto chvíli seriál začíná. Příběh je opravdu velmi silný, není to nějaká soup opera, kde vše dobře skončí. Módu v seriálu určují kostymérky. Jak je to s herečkami v civilu a na červeném koberci? Konkrétně se zaměříme na módu hereček Niny Dobrev, Candice Accola a Claire Holt.

Nina Dobrev (Elena Gilbert, Katherine Pierce)

Nina se touto rolí proslavila. Hraje zde dvojroli. Elenu, středoškolačku a dvojnici Katherine, upírky, která utíká před svou minulostí a před Klausem, kterému tehdy utekla a proměnila se v upírku. Nině hodně módních kritiků ze začátku její kariéry vyčítalo, že často v oblékání sáhne po ne zcela vhodných kouscích. Nyní se Nina poučila a její outfity jsou vždy velmi povedené. Nina se nebojí ani experimentovat a moc dobře ví, co jí sluší. V soukromí se obléká spíše jednoduše, rifle a tričko. Často u sebe mívá sluneční brýle a je vždy vyzbrojena velkým úsměvem. Nina na červeném koberci ráda nosí delší šaty, nebojí se však ani kalhotových overalů, které jí vždy sluší. Podpatky jsou její součástí, ovšem civil je pro ni přijatelnější v pohodlných botech.

Candice Accola (Caroline Forbes)

Candice hraje ze začátku potrhlou středoškolačku, která věčně něco kritizuje a chce, aby bylo vše perfektní. Jakmile se z ní, ale stane upírka, přehodnotí svůj život, možná také proto, co se okolo ní děje. Candice se ráda účastní týdnů módy. Candice se v civilu obléká spíše sportovnějí, tedy kalhoty, tričko a pohodlné boty. Ovšem jako každá žena, když jde na červený koberec či na nějakou společenskou akci, vždy jí to velmi sluší. Candice ráda nosí ve společnosti podpatky, jelikož je její postava dobrá, může si dovolit kratší sukně, odhalená ramena a podobně.

Claire Holt (Rebekah Mikaelson)

Claire hraje v Upířích denících Rebeku, Původní upírku, která má čtyři bratry. Rebekah je cílevědomá, ovšem pořád ve stínu svého bratra Klause. Ten jí nemilosrdně zasahuje do života. Rebekah je již několik tisíc let proměněna, tudíž touží po lásce a po „normálním“ životě. Teď momentálně přešla do spin-offu, seriálu The Originals. Claire se na červeném koberci obléká velmi žensky, ráda nosí šaty a podpatky. V soukromí ráda kombinuje, což znamená, že si na sebe vezme rifle a k tomu zajímavý top. Ráda má zajímavé oblečení, které je někdy i netradiční.