Moderní metody liposukce – štíhlejší bez bolesti

magazinzeny.cz

Pokud uvažujete o tom, že potřebujete shodit nějaké to nadbytečné kilo, je nejvyšší čas to řešit, protože léto se pomalu blíží a co nevidět se budete oblékat do plavek. V našem článku se dozvíte, že zhubnout lze i tehdy, pokud vám na určité tělesné partie nepomáhají žádné diety nebo cvičení.

Šetrná a efektivní metoda

Nejnovější metodou, která slaví na poli boje s tuky velké úspěchy, je invazivní ultrazvuková liposukce prováděná ultrazvukovým přístrojem VASER Lipo® . Základem této revoluční metody je zkapalnění tuku za pomoci ultrazvukové sondy a jeho následné odsání z problematického místa. Na rozdíl od jiných metod, které se za liposukci jenom vydávají, dochází k okamžitému odstranění tuku.

Pokud tedy máte zájem o liposukci, měly byste zvolit invazivní ultrazvukovou liposukci, neboť u neinvazivních tzv. liposukcí sice dochází k rozrušení tuku, ale nikoliv k jeho odsátí a to, zda dojde k jeho úbytku, záleží na funkčnosti metabolismu každé ženy.

Jak zákrok probíhá

  1. Před lokální liposukcí se provádí laboratorní rozbor krve.
  2. Před liposukcí více částí těla najednou je navíc vyžadováno vyšetření moči a EKG, neboť se jedná o zákrok v celkové anestezii.
  3. Týden před zákrokem se nesmí užívat léky proti srážlivosti krve.
  4. Nejméně 2 dny před zákrokem nepijte alkohol a vynechte těžká a nadýmavá jídla.
  5. Během zákroku u lokální liposukce dojde k znecitlivění daného místa, nebo bude provedena narkóza při větším zákroku. Následuje zkapalnění tuku za pomoci ultrazvukové sondy skrze malý řez v daném místě a navazující odsátí tuku.
  6. Po zákroku se nasadí kompresní prádlo, je doporučováno nejméně 12 hodin klidového režimu na lůžku a během následujících 2 – 3 týdnů omezení náročných aktivit.
  7. Výsledky vidíte hned, ovšem úplný výsledek se projeví během 3 – 4 měsíců po zákroku a je trvalý.

Měly byste také vědět, že invazivní ultrazvuková liposukce je v podstatě nebolestivá a jak jste si mohly přečíst, má velmi krátkou dobu rekonvalescence.

Kde se objednat

Liposukce ultrazvukem by měla být provedena na špičkovém pracovišti, které má kvalitní a moderní vybavení a samozřejmě plastické chirurgy na vysoké úrovni, přičemž takovou klinikou je MEDICOM Clinic. Velkou výhodou je i nabídka bezplatné konzultace liposukce, kterou můžete absolvovat na jejich pobočkách v Praze a Brně. Na úplný závěr uvádíme, že na liposukci se můžou objednat nejenom ženy, ale také muži.

Placený reklamní článek