Moderní rolety do obývacího pokoje

magazinzeny.cz

Hledáte účinné řešení, jak zastínit okna svého obývacího pokoje, a zároveň ochránit Vaše soukromí? Vhodně zvolené rolety do obývacího pokoje představují velmi moderní a elegantní variantu.

Připadá Vám Váš obývací pokoj nedostatečně útulný? Rolety do obývacího pokoje nejen příjemně stíní, ale také esteticky povznášejí interiér.

Oblíbené rolety
Málokteré prvky stínící techniky se těší tak velké oblibě jako právě rolety. Moderní rolety do obývacího pokoje nejenže spolehlivě zastíní a dodají interiéru elegantní vzhled, ale také nabízejí celou řadu praktických užitných vlastností, jako je komfortní ovládání, dlouhá životnost a v neposlední řadě snadná údržba. Kupříkladu látkové rolety lze prát stejně jako klasické látkové záclony.

Římské rolety oknům sluší
Zajímavou alternativu rolet představují římské rolety, které se těší velké oblibě především díky svému krásnému vzhledu. Na rozdíl od klasických rolet se římské rolety nenavíjí, ale skládají směrem vzhůru, čímž vytvářejí v interiéru neobyčejně útulné prostředí. Ladné nařasené záhyby římských rolet navíc rozvíjejí představivost, a proto se v jejich společnosti příjemně relaxuje. Dekorativní charakter římských rolet povýšil tento druh stínící techniky na hodnotný estetický doplněk, který vkusně dotváří interiér. Římské rolety se montují
v provedení nad okno.

Více informací k roletám najdete na www.rolrols.cz.