Módní oblečení za hubičku

magazinzeny.cz

Ekonomická situace není v dnešní době jednoduchá. Mnoho žen si proto nemůže dovolit závratné částky za značkové oblečení, které je současně symbolem úspěchu, kvality a elegance.

Pokud jste v podobných finančních problémech, nemusíte klesat na mysli. Nejenom pro vás jsme připravili rychlého průvodce levného a přitom kvalitního nákupu. Uvidíte, že tričko nemusí stát tisícovku a šaty několik tisíc. Jde to i za méně!

Vzhledem k nastávající letní sezóně začneme u letních šatů. Dámské šaty můžete pořídit kolem 189 korun českých. Vybírat můžete z různých střihů a barev. Ovšem pokud chcete respektovat módní trendy léta 2013, vybírejte vzory květinové, kostičkové nebo s proužkem.

U sukní zase přicházejí do módy maxi sukně. Chybu ovšem neuděláte ani s jiným elegantním střihem. Důležitá je také barva. Léto 2013 vyžaduje extrémy bílé a tmavé barvy. Na druhou stranu, pokud se vám líbí jiný odstín, pořiďte si klidně něco jiného. Ceny krásných sukní se dají na internetu koupit již od 119Kč.

Pokud preferujete raději kalhoty, tak vězte, že letos se nosí spíše volné střihy. Ovšem nikoliv příliš široké! Pas by měl být akorát a měl by být na gumičku nebo šňůrku. U kalhot vévodí vzory alá potisk. Ať již se jedná o zvířecí motivy nebo například etno. Proužkem ovšem také nic nepokazíte. Ceny se pohybují znovu od cca 160Kč do 249Kč.

Zapomenout nesmíme ani na obuv. Dámské boty jsou in zejména tehdy, pokud mají nějaký odlišující a pohled poutající prvek. Může jím být mašlička, kovový lesk nebo například průhledná část. Barevně frčí nektarinkový odstín. Ceny jsou v rozmezí od 199Kč do 249Kč.

Pokud jste dočetly až do tohoto místa, tak si zřejmě říkáte, že se autorka článku zbláznila. Za takové ceny se nedají sehnat boty ani u trhovců. Naštěstí moderní doba nabízí moderní nákupní možnosti. Stačí navštívit na internetu dámský second hand. Právě tam najdete pěkné zánovní zboží za hubičku. Navíc budete překvapené, jak velký počet zboží splňuje aktuální módní trendy.

Placený reklamní článek