Módní trendy na jaro 2014

magazinzeny.cz

Zimní opar se pomalu mísí s teplotně příjemnějšími rány a sluneční paprsky už také získávají na intenzitě. Jaro, nejkrásnější roční období je tady. Jako svěží vánek probouzí naše smysly po dlouhé a studené zimě. Přivítejte ho s otevřenou náručí v novém módním outfitu.

Jaké budou jednotlivé díly šatníku na jaře 2014?

Kalhoty
Kalhoty upnutého střihu v délce ke kotníkům, které se dají rolovat. Barvě vévodí zářivé a syté odstíny. Žlutá, modrá, ale i zelená či červená budou in.
Z loňské kolekce se udržely na špici kalhoty s barevnými výraznými vzory. Těm z vás, kterým chybí odvaha si je pořídit, můžou sáhnout po květové variantě black and white.
Sukně
Móda volá návrat 60. let. Krátké nabírané sukýnka jako z filmu pro pamětníky budou tím pravým jarním hitem. V barvách souběžně kopírují módní barvy kalhot.
Nic nezkazíte ani sukní s vyšším rovným pasem.
Topy
Záleží, do jakého stylu chcete váš outfit ladit. Sháníte-li dokonalý svršek k barevným kalhotám s potiskem, zvolte jednobarevný v barvě bílé, purpurové, smaragdové či petrolejové. Máte-li jednobarevný spodek, vydovádějte se na barevné kombinaci topu či trička.
Šaty
Šaty volte jednobarevné, doplněné barevným svetříkem či bundičkou. Délka je variabilní. Délkou ke kolenům rozhodně nic nezkazíte, i když módnější varianta je ta maxi.
Doplňky
Stejně tak jako loni, přeje móda doplňkům jako šátkům, šálkám a bižuterii. U bižuterie však platí poněkud jiné pravidlo než v sezónách minulých. Nekombinujte sady do přesně harmonických celků. Zapomeňte na stejné náhrdelníky, náušnice a náramky. Kombinujte i nekombinovatelné. Etno styl, se po hlavě vrhá do módy.

Obuv a kabelky
Jen jak to teplota dovolí, obujte si boty na vysoké platformě s otevřenou špičkou a páskem kolem nohy! Hit, který letos nepřebijete naprosto ničím.
Letošní kabelky a kabely nemusí ladit barevně k obuvi. Musí však ladit svým stylem, i když mají naprosto rozdílnou barvu.