Módní trendy podle zpěvaček

magazinzeny.cz

Zpěvačky jsou v dnešní době vídány na každém kroku. Zpěvačky také musejí dbát na to, co si na sebe vezmou, v čem se ukážou. A to nejen na pódiu, během svého koncertu, ale také v civilu či na nějaké společenské akci. Síla paparazi je velká a ti je dokážou vyfotit na každém kroku a v takových situacích, které ani nechtějí zveřejňovat. V dnešní době již zcela běžně přidávají hvězdy všeho druhu své civilní fotky na různé sociální sítě, jsou tak svým fanouškům blíže a jsou, více reálnější. Ovšem stále paparazi mají svou práci jistou. Tento článek je zaměřený na tři zpěvačky, které mají svůj styl. Konkrétně se zaměříme na Selenu Gomez, Taylor Swift a stálici Jenifer Lopez.

Selena Gomez

Selena je zpěvačka a herečka a ikona kanálu Disney Chanel. Ten ji právě proslavil a ukázal její zářící hvězdu všem divákům. Selena je označována jako začínající módní ikonka, která slízí jeden úspěch za druhým. Aby také módní ikonou nebyla, když sama navrhla kolekci svého oblečení, je určeno pro náctileté dívky. Selena má krásnou postavu, tudíž jí sluší doslova všechno. Obecně má ráda jednoduchost a pohodlí, ovšem nepohrdne ani pěknými šaty a botami na podpatku. Navíc jako tvář sportovní značky Adidas má ráda také sportovní oblečení.

Taylor Swift

Taylor je country zpěvačka. Když začínala, sama sebe v módním stylu nemohla moc najít. Začínala s princeznovskými šatičkami, lokýnkami a kovbojskými botami. Nyní je to už naštěstí pro Taylor trochu jinak. Dnes je z Taylor vyspělá a módou protřelá star. Umí se prodat na červeném koberci, ale i v soukromí. Taylor měří asi metr osmdesát, tudíž nosí ráda dlouhé šaty a podpatky. Ráda si obuje pohodlné polobotky, oblékne si kalhoty, jednoduchou košili a vyrazí do civilu.

Jenifer Lopez

Jenifer je módní ikona již pár let. Má vlatní kolekce oblečení, módu doslova hltá. Občas se také stalo, že šlápla vedle, ale které hvězdě se to nepovede? Jenifer si je vědoma svých dokonalých křivek, která stále vlastní. Jenifer se nebojí se svými dětmi vyjít ven jen tak, nenamalovaná a v teplácích. I když je módní ikona, na společenských akcích je však Jenifer za dámu a její outfity jsou vždy dobře promyšlené a ne levné. Ráda sáhne po podpatcích a dlouhých šatech, které zdůrazňují její křivky. Civil pak moc neřeší a to je právě to, co jí dělá módní ikonou.