Můžu změnit chlapa?

magazinzeny.cz

Každý člověk má nějaký charakter, nějak se chová, nějak vystupuje na veřejnosti a jiný je v soukromí. Navíc také, když někoho poznáte, chová se obvykle jinak, než když se poznáte blíže. Chce zapůsobit dobře, tudíž některé své nedostatky se snaží skrýt. To je pochopitelné, všichni chceme udělat první dojem ten nejlepší. Tak to funguje i v partnerských vztazích. Na začátku je to vždy o tom, že nechcete, aby váš protějšek věděl, jaké máte slabosti či jaké jsou vaše negativa. Postupem času stejně vše vypluje na povrch a nemusí to být pro někoho příjemné. Dá se vůbec člověk změnit? Můžete ve vztahu změnit vůbec chlapa?

Mnoho lidí říká, že chlap se změnit nedá, jakmile má někdo v sobě něco zakódováno, je to tam pořád. No, je pravdou, že mnoho chlapů se opravdu změnit nedá, protože se změnit nechtějí. Podle mě a různých odborníků se člověk změnit může, pokud opravdu chce a je na to připraven. Pokud se samotnému člověku na sobě samém něco nelíbí a chce to změnit, může. Ovšem nebude to jednoduché, to je jasné. Musíte mít pevnou vůli a i tak to půjde hodně ztuha a mnohdy se může stát, že mezitím můžete několikrát selhat. To už zkrátka k tomu patří.

Žena může chlapa změnit, to určitě ano. Ovšem nepůjde to lehce a mnohdy se to ani nepodaří. Mnoho žen mění muže systematicky, aniž by si to muž uvědomil a tohle je asi to nejlepší, jak chlapa změnit. Žena umí mnoho věcí tak zaonačit, že opravdu to vypadá, jakoby muž se měnil sám. On každý se ve vztahu určitě mění, to je víc jak jasné. Pokud chcete muže změnit, nemůžete mu to říci a musíte to dělat tak, aniž by si to uvědomoval. Pak máte jistotu, že tohle váš muž neprokoukne a tím pádem se vše zdaří podle vašeho plánu.

Musíte začít zvolna a nenápadně. Nejprve zlehka, třeba tím, že partnerovi opatrně změníte šatník. Kus po kuse oblečení, partner si toho nevšimne. Také to, že dává špinavé oblečení do prádelního koše a ne na zem se dá naučit, jen to chce trošku trpělivosti. Žádný učený z nebe nespadl. Stačí partnera poprosit a vždy jej upozornit. A takhle můžete měnit i závažnější věci. Ovšem pozor dámy, pokud se váš partner nechce změnit a nechce na sobě pracovat, nepohnete s ním ani o milimetr. Partner musí být ke kompromisu ochoten, teprve pak dojdete úspěchu.