Na co nezapomenout při výběru pánské peněženky

magazinzeny.cz

Peněženky potřebují nejenom ženy, ale i muži. A protože pánská část lidstva se v nakupování módních doplňků, kam pánské peněženky bezpochyby patří, příliš neorientuje, připravili jsme pro vás několik rad.

Analýza staré peněženky

Ještě než se začnete rozhlížet po obchodech, které nabízejí peněženky pánské kožené, tak se dobře podívejte na vaši stávající peněženku. Přestože je již určena k vyřazení, může vám poskytnout cenné informace. Stačí, když si uvědomíte, co vám na ní za uplynulé roky používání vadilo a co naopak vyhovovalo.

Použitelnost i módní design

Dalším důležitým krokem je fakt, že peněženka musí plnit jak praktickou, tak módní funkci. S tím počítejte hned na začátku výběru, protože jinak byste mohli koupit výrobek, se kterým byste nemuseli být později příliš spokojeni.

Hlavní parametry

  • Velikostpánské peněženky kožené se vyrábějí v různých velikostech, i když o něco větší výběr je v menších tvarech. Přesto se nemusíte bát a pokud potřebujete více místa v peněžence, tak budete mít z čeho vybírat. Jen počítejte s tím, že větší peněženka je méně skladná.
  • Zip nebo cvočky – zavírání pánské peněženky na zip nebo na cvočky má svoje klady i zápory. Cvočky jsou obvykle více elegantní, ale zip zajistí větší bezpečnost, což platí zejména pro drobné mince. Většina peněženek je řešena velmi prakticky, protože nabízí kombinaci obou provedení. S tím samozřejmě souvisí informace, že se téměř vždy hodí, když má peněženka samostatnou kapsičku na mince se zipem.
  • Méně je někdy více – některé pánské peněženky obsahují obrovské množství různých přihrádek, do kterých si můžete dávat kreditní karty, vizitky a mnoho dalšího. Ovšem častým důsledkem je, že ze s peněženky stane tak trochu „skladiště“, ve kterém se ani majitel pánské peněženky nevyzná. Proto je lepší preferovat větší jednoduchost a hlavně přehlednost.

Materiál je důležitý

Úplným závěrem vás musíme upozornit, že důležitou roli při výběru pánské peněženky hraje i materiál, z kterého byla vyrobena. Jednoznačně nejkvalitnější jsou stále kožené peněženky. Kůže prodlužuje životnost výrobku a současně přináší eleganci a celkově hezčí vzhled. Navíc dnešní doba umožňuje vyrábět kožené pánské peněženky v různých barvách, takže si vybere opravdu každý.

Reklamní článek