Nejčastější přešlapy při první návštěvě rodičů partnera 1/2

magazinzeny.cz

Včasná příprava

Dorazit na jakékoliv setkání včas je známkou dobrého vychování a respektu vůči lidem, s kterými se máte setkat. Ještě ke všemu poprvé a když se jedná o rodiče vaší drahé polovičky. Nepodceňujte přípravu. Rozmyslete si, co si vezmete na sebe a včas kupte malou pozornost. Nic vás nebude zdržovat a budete připraveni.

Nepřehánějte to s vizáží

Nikdo po vás nechce, abyste dorazili s vizáží celebrity z hollywoodu, ani jako kdyby jste se chystali na státní závěrečnou zkoušku. Oblékněte si to, v čem se cítíte pohodlně a zároveň budete vypadat slušně. Podtrhněte svou osobnost. Ženy by si pak měly dát pozor hlavně na výrazné líčení. Pokud se nechystáte na pozdní večeři do společnosti, měly byste pouze zvýraznit své přednosti.

Jaký dárek?

Předtím než budete vybírat dárek, doptejte se svého protějšku na informace ohledně rodičů. Není nic horšího, než když otci abstinentovi přinesete láhev dobré whiskey a matce, která zrovna drží přísnou dietu, čokoládovou bonboniéru. Soustřeďte se na to, co víte a s tím nadále pracujte. Nemusíte nosit velké dary, stačí malá pozornost nebo možná i nějaký vtipný nápad.